Starbucks darba piedāvājums: uzziniet, kā pieteikties un kļūt par Starbucks partneri

Vai esi ever sapņojis par būt barista aiz Countera pie Starbucks, radot tās beloved dzērienus? Šis raksts ir tava celokarte, lai pārietu no kafijas mīļotāja uz Starbucks partneri.

Uzzini, kā izvairīties no Starbucks pieņemšanas procesa un veikt pirmo soli ceļā uz kļūt par būtisku daļu no Starbucks stāsta. Tava ceļa pievienošanās Starbucks komandai sākas tagad.

ADVERTISEMENT

Kāpēc pievienoties Starbucks?

Pirms iegrimstam pieteikšanās procesā, ļaujiet mums izpētīt, kas atšķir Starbucks. Šeit ir iemesli, kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju pievienoties:

 1. Iekļaujoša harmonija: Starbucks nav tikai darbavieta; tas ir cieši saistīts, daudzveidīgs kopums, kur katrs balss tiek dzirdēta un cienīta.
 2. Pilnrakstveida labumi: No veselības apdrošināšanas līdz akciju opcijām, Starbucks piedāvā holistisku labumu paketi, kas rūpējas par jums.
 3. Potenciāla atbrīvošana: Starbucks mūru iekšienē augšana nav iespēja, tā ir gaidīšana. Izvērsiet savas prasmes, izpētiet lomas un virziet savu karjeru uz priekšu.
 4. Vērtības, kas līdzsvaro: Ielāgojieties uzņēmumam, kas prioritizē vairāk nekā peļņu: Starbucks velta sevi sociālajai labklājībai un vides atbildībai.
 5. Kafijas meistarība: Ja kafija plūst tavos asinīs, Starbucks ļauj tev pilnveidot savu aizraušanos un iesaistīties brūvēšanas mākslā.
 6. Laika elastība: Neskatoties vai esi nakts gulbis, agrs ceplis vai pārvalki vairākus pienākumus, Starbucks pielāgojas, lai apmierinātu tavu grafiku.
 7. Tīklu saplūšana: Izveidojiet profesionālas savienojumus un ieguldiet savā kopienā caur Starbucks partnerībām un iniciatīvām.

Ieslēdzieties Starbucks kā darbavieta un dinamiskā platformā, kur jūsu individualitāte un vēlmes pilnībā attīstās.

Lomas un amata apraksti

Starbucks piedāvā iespējas, kas pārsniedz tikai kafijas pagatavošanu. Atklāj dažādu amatu lomu klāstu, kas piemēroti dažādiem talantiem un ambīcijām:

ADVERTISEMENT
 1. Barista: Starbucks sirdspuksts, atbildīgs par ikonisko dzērienu pagatavošanu un izcilu klientu pieredzi.
 2. Mainu vadītājs: Vadības amats, kas vada komandu mainās, uztur operatīvo izcilību un uzlabo klientu saskarsmi.
 3. Veikala vadītājs: Uzraudzīt veikala darbību, veicināt rezultātus un veicināt veiksmīgu darba vidi partneriem.
 4. Kafijas meistars: Paaugstiniet savas kafijas ekspertīzes līmeni, izglītojiet koleģus un klientus un kļūstiet par kafijas pazinēju.
 5. Uzņēmuma amati: No mārketings līdz cilvēkresursiem, finansēm un informācijas tehnoloģijām, palīdziet Starbucks veiksmē no aizkulisēm.
 6. Rostērijas un rezervāta lomas: Ieviesieties kafijas mākslā Starbucks speciālajās rostērijās, piedāvājot premjera pieredzes.
 7. Drive-Thru partneris: Nodrošiniet ātrus drive-thru mijiedarbības procesus, garantējot ātru apkalpošanu, neupurējot kvalitāti.
 8. Digitālās komandas dalībnieks: Apumiet digitālo laikmetu, palīdzot klientiem ar mobilajiem pasūtījumiem un ar tehnoloģijām saistītiem jautājumiem.
 9. Kafijas izglītības speciālists: Dalījieties ar savām kafijas zināšanām caur darbnīcām un pasākumiem, gaisinot partnerus un klientus.
 10. Maiznieks: Pievienojiet savu ieguldījumu Starbucks ēdienkartē, sagatavojot cepumus un garšīgus ēdienus.

Iemīli iespēju atrast savu vietu Starbucks ģimenē, neatkarīgi no jūsu stiprākajām pusēm un ambīcijām.

Pieteikuma Process

Gatavs veikt soli uz priekšu, lai kļūtu par Starbucks partneri? Šeit ir aplikācijas process, kas palīdzēs tevi vadīt caur:

 1. Tiešsaistes Pieteikums: Sāc, apmeklējot Starbucks karjeras mājas lapu, lai izpētītu pieejamos amatus un iesniegtu savu pieteikumu.
 2. CV Sagatavošana: Pielāgo savu CV, lai uzsvērtu svarīgās prasmes un pieredzi, izveidojot stipru pamatu savai derībai ar Starbucks.
 3. Novērtējumi un Testi: Atkarībā no amata, tev var tikt prasīts veikt novērtējumus vai testus, kas novērtē tavu attiecīgumu un spējas.
 4. Intervija Posmi: Gatavojies intervijām, ieskaitot tās pa telefonu, virtuāli un tiešās tikšanās. Parādi savu entuziasmu un saskaņošanos ar Starbucks vērtībām.
 5. Iepazīsti Komandu: Konkrētos amatos tev var būt iespēja iepazīties ar potenciālajiem kolēģiem un izjust darba vidi pašam.
 6. Fona Pārbaude: Starbucks veic fona pārbaudes, lai nodrošinātu drošu un uzticamu darba vidi visiem partneriem.
 7. Piedāvājums un Uzsākšana: Tu saņemsi piedāvājumu, pabeidzot procesu. Laipni sveicināts, dodoties uz Starbucks iepazīšanās ceļojumu.

Dodies droši pretī šim procesam, jo katrs solis tevi tuvinās, lai pievienotos Starbucks komandai.

ADVERTISEMENT

Traits, ko vērtē Starbucks

Starbucks meklē partnerus, kas iemieso noteiktas īpašības, dodot savu ieguldījumu unikālajai Starbucks pieredzei. Šeit ir vērtības, ko novērtē Starbucks:

 1. Attieksme pret klientiem: Prioritāte ir izcilai klientu apkalpošanai, padarot katru apmeklējumu neaizmirstamu un patīkamu.
 2. Komandas darbs: Progresējiet komandas vidē, sadarbojoties saskaņoti ar kolēģiem, lai sasniegtu kopīgos mērķus.
 3. Pielāgojamība un izturība: Pieņemiet pārmaiņas un izaicinājumus, demonstrējot spēju pielāgoties dinamiskā darba vidē.
 4. Pozitīva enerģija: Iemūžiniet entuziasmu savām interakcijām, veidojot pozitīvu atmosfēru partneriem un klientiem.
 5. Aizraušanās mācīšanās jautājumos: Izrādiet slāpni pēc zināšanām un gatavību augt profesionāli un personīgi.
 6. Ētiskās vērtības: Saskaņoties ar Starbucks apņemšanos ētikas, integritātes un atbildīgu uzņēmējdarbības praksi.
 7. Dažādība un iekļaušana: Iemiesojiet un dodiet ieguldījumu iekļaujošā vidē, kas ciena un novērtē atšķirības.
 8. Problēmu risināšanas prasmes: Risiniet šķēršļus, domājot ar risinājumu orientētu prātu, nodrošinot efektīvu problēmku risināšanu.
 9. Saistību piepildīšana: Atspoguļo Starbucks atdevi sociālajai atbildībai un pozitīvai ietekmei uz kopienām.
 10. Valodu prasmes: Efektīvi nododiet domas un idejas, nodrošinot interakciju skaidrību un saprašanu.

Šo īpašību iemiesošana bagātina jūsu ceļu kā partnerim un uzlabo Starbucks pieredzi visiem, ar kuriem saskarējaties.

Priekšrocības un bonuss

Pievienojoties Starbucks komandai, jums ir daudz priekšrocību un bonusu, kas pārsniedz tikai algu. Šeit ir, ko jūs varat sagaidīt:

 1. Pilnīga veselības apdrošināšana: Piekļuve veselības, zobārsta un redzes apdrošināšanai, nodrošinot, ka jūsu labsajūta tiek noorganizēta.
 2. Akciju īpašums: Kļūstiet par Starbucks akcionāru, izmantojot akciju piešķiršanu, sakrītot savu veiksmi ar uzņēmuma izaugsmi.
 3. Partneru atlaidi: Izmantojiet lielzvani atlaidi uz Starbucks produktiem, attiecoties uz dzērieniem, pārtiku un precēm.
 4. Pensiona saglabāšana: Gaidiet nākotni ar Starbucks 401(k) plānu, kas palīdzēs jums veidot drošu pensionēšanās.
 5. Izpildiet izglītības atbalstu: Vēlieties izglītību ar Starbucks ‘College Achievement Plan, kas piedāvā pilnu maksa segumu bakalaura grādam.
 6. Samaksāts atvaļinājums: Saskaņojiet darbu un dzīvi, izmantojot samaksātus brīvdienas, slimības atvaļinājumu un vecāku atvaļinājumu kvalificētiem partneriem.
 7. Karjeras attīstība: Piekļūstiet dažādiem mācību programmu un resursiem, kas jums palīdz izaugt uzņēmumā.
 8. Atzīšana un balvas: Starbucks atzīst izcilu veiktspēju, piešķirot balvas un atzīšanas programmas.
 9. Elastīgs grafiks: Gūstiet labumu no elastīga darba laika, kas pielāgojas atšķirīgām dzīvesveidu un saistībām.
 10. Kopienas iesaiste: Piedalieties Starbucks brīvprātīgo programmu un iniciatīvās, sniedzot ieguldījumu vietējo kopienas uzlabošanā.

Ielaiziet šajos bonusos, kas bagātina jūsu darba pieredzi un uzlabo jūsu kopējo dzīves kvalitāti kā Starbucks partnerim.

Noslēgums

Kad pabeidzat šo ceļvedi, atcerieties, ka Jūsu ceļš uz kļūšanu par Starbucks partneri ir bagāts ar iespējām.

Sākot no dzērienu gatavošanas līdz savienošanai ar globālo kopienu, tas nav tikai darbs – tas ir iespēja kļūt par kaut ko dzīvu un ietekmīgu. Pievienojieties mums, radot nozīmīgas brīžus, vienu kausiņu pa reizei.

Jūsu Starbucks ceļojums sākas jau šodien.

Lasīt citā valodā