Walmart pieņem darbā – Uzziniet, kā pieteikties uz darbu Walmartā.

Apkopojot Walmart darba vietas, ir būtiski saprast šīs globālās tirdzniecības uzņēmuma mērogu. Tas ir liecība par tirdzniecības veiksmi, darbojoties daudzās valstīs. Tas ir ietekmējis iepirkšanās pieredzi visā pasaulē.

Šis raksts cenšas jūs vadīt caur tā pieņemšanas procesu. Beigās jūs sapratīsiet, kā to efektīvi izmantot. Meklējiet un palieliniet savas izredzes pievienoties viņu komandai.

ADVERTISEMENT

Te Puede Interesar: Cómo Solicitar la Tarjeta de Crédito de Walmart? Aprende los BeneficiosEEUU: Walmart inicia un piloto de cajeros de Bitcoin en 200 tiendas

Walmart’s Izcelsme

Walmart tika dibināts 1962. gadā no Sama Voltona. Pirmā veikala izveidots Rogersā, Arkansasā. Laika gaitā tas paplašinājās, sasniedzot dažādus kontinentus. Šodien tas ir viens no pasaules vadošajiem tirgotājiem.

Daudzveidīgas kultūras un demogrāfija ir apsveikušas veikalus. Tā izaugsme liecina par tā pielāgojamību un izpratni par tirgu.

ADVERTISEMENT

Darbinieku un kopienas iesaiste

Walmart uzskata, ka ir jāattīsta savs darbaspēks. Augšupejas un apmācības iespējas tiek uzsvērtas. Uzņēmums arī atzīst lokālo kopienas nozīmi.

Viņi iegulda daudzos kopienas attiecības veidojošos programmas. Tas atspoguļo līdzsvaru starp biznesa mērķiem un sociālo atbildību. Gan darbinieki, gan tuvējāki apvidi gūst labumu.

Darba kategorijas

Ir daudz darba kategoriju, par kurām jāņem vērā, izpētot karjeras iespējas šajā lielajā mazumtirdzniecības uzņēmumā. Šīs kategorijas svārstās no veikala lomām līdz aizkulisēs veicamām korporatīvajām uzdevumiem. Šeit ir dažas no ievērojamajām amatu pozīcijām un to galvenajām atbildībām:

ADVERTISEMENT
 • Mazumtirdzniecības darbinieks: Saistību ar klientiem, preču krājumu pārvaldīšanu un darījumu veikšanu kasīnā.
 • Veikala vadītājs: Pārrauga veikala ikdienas darbību, uzrauga personālu un nodrošina klientu apmierinātību.
 • Loģistikas koordinators: Nodrošina plūstošus piegādes ķēdes procesus, pārvalda nosūtījumus un koordinē ar piegādātājiem.
 • Mārketinga speciālists: Izstrādā un īsteno mārketinga stratēģijas, lai veicinātu pārdošanu un palielinātu zīmola redzamību.
 • Cilvēkresursu vadītājs: Nodarbojas ar darbinieku pieņemšanu darbā, apmācību un labklājību. Viņi ir galamērķis personāla jautājumos.
 • Finanšu analitiķis: Pārbauda uzņēmuma finanšu datus, prognozē tendences un piedāvā budžeta korekcijas.
 • IT tehniskais speciālists: Risina tehniskās problēmas, uztur sistēmas un atbalsta uzņēmuma plaša mēroga IT vajadzības.
 • Farmācijas tehniķis: Palīdz farmaceitiem, pārvalda medikamentus un sniedz klientiem konsultācijas veselības nozarē.

Vadība tiešsaistes pieteikumam

Jaunā karjeras ceļa izveidošana šajā nozīmīgajā mazumtirdzniecības uzņēmumā prasa vienkāršu tiešsaistes pieteikuma procesu. Šeit ir vienkāršs ceļvedis, lai jums palīdzētu pieteikties un tuvinātos izvēlētajai rollai:

 • Apmeklējiet mazumtirdzniecības uzņēmuma mājaslapas oficiālo karjeras lapu.
 • Pārlūkojiet pieejamos amatu piedāvājumus un izvēlieties piemērotu, kas atbilst jūsu prasmēm un interešu jomām.
 • Noklikšķiniet uz pogas “Pieteikties tagad”.
 • Ja esat jauns lietotājs, izveidojiet kontu; atgriezušies lietotāji var ielogoties.
 • Aizpildiet pieteikuma veidlapu ar precīziem datiem, nodrošinot visas nepieciešamās dokumentus un atsauces.
 • Pārskatiet savus datus, lai pārliecinātos par precizitāti un iesniegtu savu pieteikumu.
 • Gaidiet apstiprinājuma e-pastu vai paziņojumu par turpmākajiem soļiem.

Veikala pieteikumu stacijas

Ja jūs dodat priekšroku pieteikties klātienē, šai lielai mazumtirgotājai ir risinājums: veikala pieteikumu kioski. Šīs pašapkalpošanās stacijas vienkāršo pieteikuma procesu, ļaujot jums nekavējoties paust savu interesi pievienoties viņu komandai. Šeit ir tas, ko jums jāzina:

 • Atradiet pieteikuma kiosku, parasti tas atrodas tuvu klientu apkalpošanas zonai.
 • Sāciet savu pieteikumu, izmantojot ekrānā redzamos norādījumus.
 • Izmantojiet sensora ekrānu, lai navigētu caur pieteikuma veidni.
 • Pārliecinieties, ka ievadījat precīzas detaļas, it īpaši kontaktinformāciju.
 • Pabeidzot, pārskatiet visus sniegtos datus, lai nodrošināt to precizitāti.
 • Iesniedziet savu pieteikumu un piezīmējiet jebkuru sniegto atsaucēšanas numuru vai apstiprinājuma datus.

Izcila pieteikuma izstrāde

Pieteikums, kas izceļas, var ievērojami palielināt Jūsu iespējas iegūt darba vietu. Šeit ir daži būtiski padomi, kā padarīt Jūsu pieteikumu pēc iespējas labāku:

 • Pielāgojiet savu dzīves aprakstu konkrētai nozarei, uzsvēršot attiecīgo pieredzi un prasmes.
 • Pārbaudiet visus dokumentus gramatikas, interpunkcijas un skaidrības ziņā.
 • Esiet godīgs par savām kvalifikācijām; pārspīlēšana var pret Jums atgriezties kā bumerangs.
 • Izceliet jebkuru iepriekšējo mazumtirdzniecības vai klientu apkalpošanas pieredzi, jo daudzos gadījumos tas tiek uzskatīts par plusu.
 • Iekļaujiet profesionālās atsauces, iespējams, tās kuri var atbalstīt Jūsu darba ētiku un ekspertīzi.
 • Parādiet entuziasmu par amatu, bet uzturiet profesionālu toni visās situācijās.

Intervijas informācija

Intervijas laikā šajā nozīmīgajā mazumtirgotājā, var sagaidīt gan uzvedības, gan situācijas jautājumu maisījumu. Intervētājs novērtēs jūsu piemērotību viņu komandā un jūsu izpratni par lomu.

Jūs arī apspriedīsiet savas iepriekšējās pieredzes. Viņi var izvirzīt hipotētiskus scenārijus, lai novērtētu reakcijas. Visbeidzot, vienmēr būsiet gatavi uzdot jautājumus pašiem.

Ģērbies veiksmīgas karjeras vārdā

Sagatavojoties intervijai, ņem vērā uzņēmējdarbības neformālo apģērbu koda prasības. Uzņēmumu vidē izvēlies formālāku tēlu, bet veikala amatā pietiek ar koptu neformālu apģērbu.

Vienmēr pārliecinies, ka tavas drēbes ir kārtīgas un sakoptas. Atceries, pirmais iespaids ir svarīgs. Pareizs tērps parāda tavu nopietnību attiecībā uz šo amatu.

Jautājumu ņemšana vērā

Uzdotie jautājumi bieži saistās ar pagātnes pieredzi un potenciāliem scenārijiem. Piemēri ietver jautājumus kā “Apraksti sarežģītu situāciju un kā atrisināji to? ” vai “Kā tu risinātu neapmierinātu klientu? ”.

Pievērs uzmanību tiem, izmantojot STAR (Situācija, Uzdevums, Darbība, Rezultāts) metodi. Koncentrējies uz kopsavilkumu un relevanci. Vienuviet savas atbildes ar pozīciju, uz kuru pieteicies.

Working at Walmart priekšrocības

Strādājot šajā daudznacionālajā mazumtirdzniecības uzņēmumā, tas nav tikai par algas saņemšanu; tas ir par daudzveidīgajām priekšrocībām, kas uzlabo darbinieka dzīvi gan darbā, gan ārpus tā.

Veselības un labsajūtas pabalsti

Šajā lielajā tirdzniecības gigantē tiek uzsvērta darbinieku labklājība. Plaša veselības apdrošināšana nodrošina gan medicīnisko, gan zobārstniecības aprūpi. Tiek nodrošināta arī redzes aizsardzība, nodrošinot skaidru redzi visiem.

Tiek piedāvāti veselības programm, kas veicina veselīgu dzīvesveidu. Turklāt bieži vien tiek piedāvātas bezmaksas veselības pārbaudes un gripas vakcinācijas. Šie pasākumi nodrošina veselīgu un ražīgu darbaspēku.

Finanšu izaugsmes iespējas

Finanšu drošība ir galvenais darbinieku uzņēmumam. Tie piedāvā konkurences spējīgu 401(k) plānu, kas palīdz nākotnes plānošanā. Turklāt ir pieejami akciju opcijas, ļaujot darbiniekiem ieguldīt uzņēmuma veiksmē.

Bonusi atalgo efektivitāti un ieguldījumu. Šādi finanšu instrumenti uztver darbiniekus un saskaņo viņu mērķus ar uzņēmuma izaugsmi.

Papildu priekšrocības un mācīšanās

Pievienotais labums darbiniekiem ir virkne priekšrocību. Darbinieki izbauda atlaidi uz veikala produktiem, tādējādi maksājot par tiem mazāk.

Ir piekļuve arī izglītības programmām, kas veicina karjeras izaugsmi. Šī apņemšanās pret profesionālo attīstību un darba un dzīves līdzsvaru veicina bagātīgāku darba vidi.

Algu prasības

Apzīmējot lomu šajā globālajā mazumtirdzniecības uzņēmumā, ir svarīgi saprast algu klāstu, lai noteiktu skaidras prasības. Šeit ir vidējās algu izklāsts kritiskajām funkcijām un izaugsmes potenciāls.

Vidējās algu summas ievērojamiem amatiem

Uzņēmumā karjeras uzsākšana nozīmē konkurētspējīgu atalgojumu. Lai jums būtu skaidrāka priekšstats, šeit ir saraksts ar kritiskām pozīcijām un to vidējām gada algu summas:

 • Tirdzniecības pārstāvis: $25,000 – $30,000
 • Loģistikas koordinators: $40,000 – $45,000
 • Veikala vadītājs: $50,000 – $60,000
 • Uzņēmējdarbības analītiķis: $55,000 – $65,000
 • Piegādes ķēdes speciālists: $45,000 – $55,000
 • Marketinga direktors: $60,000 – $70,000
 • IT speciālists: $55,000 – $65,000
 • Patērētāju apkalpošanas pārstāvis: $25,000 – $30,000

Karjeras izaugsme un algu paaugstinājumi

Tirdzniecības uznēmums novērtē sava darbinieka grūto darbu. Ar laiku un veltījumu tev būs iespējams sagaidīt algu pieaugumus. Veiktspējas pārskati spēlē būtisku lomu, nosakot algas paaugstinājumus. Izcelties darbā var arī, saņemot uzkrītošas algas palielinājumus.

Uzņēmuma daudzveidīgās nodaļas nodrošina pietiekamas izaugsmes iespējas. Tādējādi pastāv potenciāls vertikālai izaugsmei un laterālai pārvietošanai, nodrošinot dažādu un atzīstamo karjeras ceļu.

Galvenais secinājums par Walmart darba piedāvājumiem

Darbvietas iegūšana pasaulē lielākajā tirdzniecības uzņēmumā var būt pārveidojošs karjeras solis. Walmart darba piedāvājumu ainava ir daudzveidīga, piedāvājot iespējas ikvienam.

Sākot ar konkurences ziņā izdevīgu atlīdzību līdz plašajiem sociālajiem pakalpojumiem, priekšrocības ir nepārprotamas. Drosmīgi ņemot soļus, kas šeit ir norādīti, jūs tuvināsieties savai vēlamajai lomai.

Lasīt citā valodā