Amazon darba pieņemšana – kā pieteikties Amazon darbam

Mērķējot uz karjeru vienā no pasaules vadošajām uzņēmumu, tas ir aizraujošs lēmums. Iepazīstieties ar to, kā jūs varat kļūt par sastāvdaļu no Amazon inovatīvā un daudzveidīgā komandas.

Šajā rakstā tiks izpētīts viņu pieņēmumu process un vadīs jūs cauri galvenajiem soļiem, lai iesniegtu veiksmīgu pieteikumu.

Amazon: Iespējas un Priekšrocības

Strādājot Amazon piedāvā nozīmīgu finansiālu iespēju, jo tajā ir konkurētspējīgas algas, visaptverošas priekšrocības, un dažādas iespējas palielināt ienākumus un ietaupīt nākotnei.

Turklāt izaugsmes, sadarbības un stimulējošo izaicinājumu kultūra padara to pievilcīgu vietu, kur attīstīt savu karjeru un labi finansiāli prosperēt.

Komandas un funkciju plašais klāsts nodrošina vairākas iespējas profesionālai attīstībai. Savas nākotnes ieguldīšana ir realizējama, izmantojot pensionu plānus un uzņēmuma akciju programmas.

Uzņēmums novērtē un atpazīst darbinieku smago darbu un pūles caur balvām un atzinību programmas, kas potenciāli var uzlabot ilgtermiņa ienākumus.

Amazonas Pieņemšanas Procesa navigēšana

Tas ir vispārējs pārskats par to, ko varat sagaidīt, piesakoties darbam Amazonas kompānijā.

Pētījumi un darba iespēju izpēte

Lai efektīvi izpētītu darba iespējas, apmeklējiet Amazon Jobs mājas lapu (amazon.jobs.com), lai piekļūtu tās pieņemšanas platformai.

Galvenajā lapā jūs atradīsiet meklēšanas joslu, kurā varat ievadīt atslēgas vārdus, kas saistīti ar Amazon karjeras vakancēm, kuras meklējat, un lomas, kuras pašlaik piedāvā Amazon.

Izpētiet saistītās sadaļas:

 • Komandas: Šī sadaļa ļauj izpētīt iespējas dažādās komandās, piemēram, tehnoloģijas, operācijas un mārketinga jomās, un citās. Izvēlieties jomu, kas vislabāk atbilst jūsu profilam.
 • Kategorijas: Šeit atradīsit iespējas kategorizētas pēc loģistikas, pārdošanas, programmatūras izstrādes, cilvēkresursu, Amazon noliktavas darbu un citu kategorijām.
 • Atrašanās vieta: Ja labprāt strādātu konkrētā vietā, šī sadaļa ļauj meklēt darbu konkrētos pilsētās vai reģionos. Ja jums ir jautājums, kā atrast Amazon pieņemšanu tuvumā jums, izmantojiet atrašanās vietas filtru, lai atrastu tuvumā pieejamas vakances.
 • Iespējas studentiem: Ja esat students, uzņēmums piedāvā arī programmās un praktikās, kas paredzētas, lai jums sniegtu pieredzi un profesionālu attīstību.

Katra uzskaitītā darba vakance nodrošina pamata datus, tai skaitā lomas aprakstus, prasības un atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz interesējošajām pozīcijām, lai uzzinātu vairāk.

Profila un rezumes izveide

Šis ir nozīmīgs solis Amazon pieņemšanas procesā.

Konta reģistrācija:

 • Izveidot jaunu kontu: Ja jums nav Amazon darba profila, atlasiet opciju “Izveidot jaunu kontu”. Aizpildiet nepieciešamo informāciju, piemēram, savu e-pasta adresi un drošu paroli. Tas izveidos ekskluzīvu kontu darba iespējām Amazon darbos.
 • Izmantojiet Amazon vai Gmail kontu: Ja jums jau ir Amazon vai Gmail konts, jūs varat arī pieslēgties Amazon darbos. Tas optimizē procesu un ļauj jums izmantot informāciju, kuru jau esat ieviesuši šajos kontos.

Profila aizpildīšana:

  <li, Kad esat reģistrējies, jums tiks lūgts nodrošināt savu kontaktpersonas informāciju, ieskaitot tālruņa numuru, e-pastu, adresi un pasta indeksu.

Rezumes izveide:

  <li, Jūsu profilā meklējiet sadaļu "Rezume" vai "Dokumenti".

  <li, Ja jums jau ir sagatavota rezume digitālā formātā, jūs to varat ielādēt platformā. Pārliecinieties, ka tā ir atjaunota un labi formatēta.

  <li, Ja jūs dodat priekšroku izveidot rezumu platformā, Amazon darbi var piedāvāt rīkus, lai ievadītu savu darba pieredzi, izglītību un citus sadaļās organizētu veidā.

Rezumes pielāgošana:

  <li, Pārliecinieties, ka jūsu rezume uzsvērt atbilstošās prasmes šāda veida darbam, uz kuru pieteicaties. Katru rezumu pielāgojiet atbilstoši darba prasībām, lai paātrinātu Amazon pieņemšanas procesu.

Iesniegt tiešsaistes pieteikumu

Noklikšķiniet uz vakances, lai iegūtu konkrētus dati, un noklikšķiniet uz “Pieteikties tagad” vai līdzīgu pogu, lai uzaicinātu pieteikuma procesu.

Konkrētas un vispārējas jautājumi:

ADVERTISEMENT
 • Atbildiet uz konkrētiem jautājumiem, kas saistīti ar amatu. Šie jautājumi var atšķirties atkarībā no vakances, taču tie var attiekties uz jūsu attiecīgo pieredzi, tehnikas prasmēm vai problēmu risināšanas pieejām.
 • Sagatavojiet skaidras un īsus atbilžu, uzsvērt savas stiprās puses un spēju sniegt ieguldījumu lomā.

Izglītība un atbilstība kritērijiem:

 • Nodrošiniet informāciju par savu izglītību, tostarp iegūtajiem grādiem, iestādēm un absolūšanas datumu.
 • Pārliecinieties, ka atbilstat atbilstības prasībām, kas norādītas vakances aprakstā. Tas var ietvert darba pieredzes prasības, konkrētas prasmes un citus kritērijus.

Datu precizitātes apstiprināšana:

 • Daudzreiz var tikt prasīts apzināt, ka sniegtie dati ir patiesi un pilnīgi. Nodrošiniet, ka sniedzat precīzu un pārbaudāmu informāciju.

Savas dzīves apraksts:

ADVERTISEMENT
 • Augšupielādējiet savu dzīves aprakstu vai aizpildiet nepieciešamos laukus, lai detaļās aprakstītu savu darba pieredzi, sasniegumus un iepriekšējās atbildības. Vai jūs meklējat Amazon daļas laika darbu vai attālinātus darbus, pārliecinieties, ka tā ir pielāgota konkrētam amata.

Pārskatīšana un iesniegšana:

 • Pirms iesniegt sava pieteikuma, pārskatiet visu informāciju, lai pārliecinātos, ka tā ir precīza un pilnīga.

Uzraudzība:

 • Vērojiet savu e-pastu un Amazon darba portālu, lai saņemtu jaunumus par jūsu pieteikuma statusu.

Interview

Jūs varat tikt sazināts uz interviju pēc tam, kad esat iesniedzis savu pieteikumu un esat apsvēris amatu. Tas var notikt dažādos veidos:

ADVERTISEMENT
 • Epasts: Amazon darba devējs bieži sazinās pa e-pastu, lai koordinētu intervijas. Ja jums ir jāpieņem intervija, jūs saņemsiet norādījumus un informāciju par intervijas datumu, laiku un formātu.
 • Telefons: Dažos gadījumos uzņēmums var ieplānot tālruņa intervijas kā daļu no procesa. Viņi sniegs jums nepieciešamo informāciju zvanam un palīdzēs sagatavoties.
 • Virtuālā interviju platforma: Amazon izmanto arī tiešsaistes platformas virtuālajām intervijām, it īpaši attālinātiem Amazon darbiem vai starptautiskiem amatiem. Viņi nosūtīs jums saiti un instrukcijas, kā piedalīties tiešsaistes intervijā.
Amazon darba pieņemšana - kā pieteikties Amazon darbam
Attēla avots: Ahoraeducación

Noslēgums

Amazon pieņemšanas process ir ieeja globālā un ietekmīgā darba vidē. Process meklē ievērojami un piemēroti kandidāti.

Veicot pārskatu par specifiskiem un vispārējiem jautājumiem, izglītības un atbilstības detalizāciju, pieteicēji var uzrādīt savu atbilstību un saderību ar uzņēmuma kultūru.

Piedāvājot labumus, atzīšanas programmas un fokusu uz profesionālo attīstību, tas izceļas kā pievilcīga iespēja tiem, kas meklē izaugsmi un atalgojumu.

Lasīt citā valodā