Starbucks darbo pasiūlymai: Sužinokite, kaip pateikti paraišką ir tapti „Starbucks“ partneriu

Ar kada nors svajojote tapti baristu, stovinčiu prie Starbucks balso, kuriantį tuos mylimus gėrimus? Šis straipsnis yra jūsų kelio žemėlapis iš kavos mylėtojo į Starbucks partnerį.

Sužinokite, kaip pritūpdyti per Starbucks įdarbinimo procesą ir žengti pirmą žingsnį, tapti esminiu Starbucks pasakos dalimi. Jūsų kelionė į prisijungimą prie Starbucks komandos prasideda dabar.

ADVERTISEMENT

Kodėl prisijungti prie „Starbucks“?

Prieš įkylant į paraiškos procesą, pažvelkime, kas išskiria „Starbucks“. Čia yra kodėl vertėtų svarstyti prisijungimą:

 1. Inkliuzyvinė harmonija: „Starbucks“ nėra tik darbo vieta; tai glaudži, įvairi bendruomenė, kurioje kiekvieno balsas yra išgirstas ir gerbiamas.
 2. Pilnas spektras naudų: Nuo sveikatos draudimo iki akcijų pasirinkimo galimybių, „Starbucks“ siūlo holistinį naudų paketą, kuris rūpinasi jumis.
 3. Išlaisvinkite potencialą: „Starbucks“ sienose, augimas nėra pasirinkimas; tai lūkestis. Plėtojite savo įgūdžius, tyrinėkite vaidmenis ir kylkite savo karjeros laiptais.
 4. Vertės, kurios suderintos: Suderinkite save su įmonė, kurianti ne tik pelną: „Starbucks“ įsipareigoja socialinei gerovei ir aplinkos atsakomybei.
 5. Kavos meistriškumas: Jei kava teka jūsų kraujyje, „Starbucks“ leidžia jums pilnai išplėsti savo aistrą ir pamiršti save kavos paruošimo meną.
 6. Laiko lankstumas: Nepriklausomai nuo to, ar esate naktinis paukštis, ankstyvas paukštis ar turite kelias pareigas, „Starbucks“ sulenkia, kad būtų pritaikytas jūsų tvarkaraštis.
 7. Tinklų sujungimas: Kurskite profesionalius ryšius ir prisidėkite prie savo bendruomenės per „Starbucks“ partnerystes ir iniciatyvas.

Apimkite „Starbucks“ kaip darbo vietą ir dinaminę platformą, kur jūsų individualumas ir siekiai klestėtų.

Vaidmenys ir Pareigos

Starbucks metu galimybės išplečiasi už kavos gaminimo ribų. Atraskite įvairių talentų ir ambicijų atitinkančius vaidmenis:

ADVERTISEMENT
 1. Baristas: Starbucks širdis, atsakingas už išskirtinių gėrimų ruošimą ir užtikrina nepakartojamą klientų patirtį.
 2. Pakaitinis priežiūros vadovas: Vadovo vaidmuo, kuris vadovauja komandai per pamainas, palaiko operacinį puikumą ir pagerina bendravimą su klientais.
 3. Parduotuvės vadovas: Stebi parduotuvės veiklą, skatina veiklos rezultatus ir puoselėja klestinčią darbo aplinką partneriams.
 4. Kavos Meistras: Pakelkite savo kavos žinias, šviežinkite bendradarbius ir klientus, tapti kavos kokybės žinovu.
 5. Korporaciniai vaidmenys: Nuo rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių iki finansų ir IT, prisidėkite prie Starbucks sėkmės iš užkulisių.
 6. Keptuvės ir Rezervuoti Vaidmenys: Įsikūnykite į kavos meną Starbucks specializuotuose keptuvėse, demonstruodami išskirtinias patirtis.
 7. Važiuojantis Proga Partneris: Palengvina greitą važiavimo tarnybų sąveiką, užtikrindamas greitą aptarnavimą be kokybės aukų.
 8. Skaitmeninės Komandos Narys: Prigykite skaitmeninių laikų su asistavimu klientams mobiliajam užsakymams ir susijusioms technologijoms.
 9. Kavos Edukacijos Specialistas: Dalinkitės savo kavos žiniomis per seminarus ir renginius, prakalbindami partnerius ir klientus.
 10. Kepėjas: Prisidėkite prie Starbucks meniu, ruošdami kepalus ir skanius užkandžius.

Susidrauskite galimybę surasti savo vietą Starbucks šeimoje, nepriklausomai nuo jūsų stiprybių ir siekių.

Prašymo Procesas

Pasiruošęs žingsnį artyn į darbą Starbucks partneriu? Štai, kaip apibrėžtas prašymo procesas, kuris padės jums per jį:

 1. Internetinis Pildymas: Pradėkite, apsilankę Starbucks karjeros svetainėje, skirtą atrasti laisvas pozicijas ir pateikite savo prašymą.
 2. Savo Gyvenimo Aprašymo Kūrimas: Priderinkite savo gyvenimo aprašymą taip, kad būtų pabrėžtos tinkamos jūsų įgūdžių ir patirties, solidžiai įrodantys jūsų atitikimą Starbucks standartams.
 3. Vertinimai ir Testai: Atsižvelgiant į vaidmenį, jums gali tekti atlikti vertinimus ar testus, kurie vertins jūsų gabumus ir gebėjimus.
 4. Interviu Etapai: Pasiruoškite interviu, įskaitant telefoninius, virtualius ir asmeninius susitikimus. Pabrėžkite savo entuziazmą ir suderinamumą su Starbucks vertybėmis.
 5. Pozityvojant Komanda: Tam tikrais vaidmenimis galite turėti galimybę susipažinti su potencialiais kolegomis ir patirti darbo aplinką iš pirmų lūpų.
 6. Pradinės Kontrolės Tikrinimas: Starbucks atlieka pradinę patikrą, siekdama užtikrinti saugią ir patikimą darbo aplinką visiems partneriams.
 7. Pasiūlymas ir Įdarbinimas: Baigus procesą gausite pasiūlymą. Sveikiname prisijungus prie Starbucks įdarbinimo kelio.

Drąsiai eikite per šį procesą, kad kiekvienas žingsnis artintų jus prie prisijungimo prie Starbucks komandos.

ADVERTISEMENT

Kokias savybes ieško „Starbucks“

„Starbucks“ ieško partnerių, kurie įsikūniją tam tikras savybes, prisidedančias prie unikalaus „Starbucks“ patyrimo. Čia pateiktos savybės, kuriomis „Starbucks“ vertina:

 1. Klientų orientacija: Prioritizuokite išskirtiną klientų aptarnavimą, padarydami kiekvieną vizitą įsimintiną ir malonų.
 2. Komandos bendradarbiavimas: Gerai jaukioje aplinkoje, kurioje dirbama bendradarbiaujant su kolegomis siekiant bendrų tikslų.
 3. Lankstumas ir atsparumas: Priimkite pokyčius ir iššūkius, demonstruodami gebėjimą prisitaikyti dinamiškoje darbo vietoje.
 4. Teigiamas energingumas: Įpylinkite į entuziastingus pokalbius, skatinant teigiamą atmosferą partneriams ir klientams.
 5. Aistra mokytis: Rodykite alkį žinioms ir norą augti profesionaliai ir asmeniškai.
 6. Etiškos vertybės: Sutapdykite su „Starbucks“ įsipareigojimu etikai, integritetui ir atsakingoms verslo praktikoms.
 7. Įvairovė ir įtrauktis: Priimkite ir prisidėkite prie įtraukiamos aplinkos, kuri gerbia ir vertina skirtumus.
 8. Problemos sprendimo įgūdžiai: Kiekvieną kliūtį sprendžiate orientuotu į sprendimus požiūriu, prisidedant prie efektyvaus gedimų šalinimo.
 9. Komunikacijos įgūdžiai: Efektyviai perteikite mintis ir idėjas, užtikrinant aiškumą ir supratimą bendraujant.
 10. Atsakingas pilietiškumas: Atspindėkite „Starbucks“ įsipareigojimą socialinei atsakomybei ir teigiamam poveikiui bendruomenėms.

Įsikūnijant šias savybes papildysite savo kelią kaip partneris ir pagerinsite „Starbucks“ patirtį kiekvienam susitinkančiam asmeniui.

Paslaugos ir Privalumai

Įsiliejant į „Starbucks“ komandą, jūs patirsite daug privalumų ir paslaugų, kurios užima žymiai didesnę vietą nei tik algos dalykas. Čia yra, ko galite tikėtis:

 1. Išsamus sveikatos draudimas: Prieiga prie sveikatos, dantų ir regos draudimo, užtikrinanti jūsų gerovės priežiūrą.
 2. Akcijų nuosavybė: Tapti „Starbucks“ akcininku gavus akcijų skirstymą ir suderinti savo sėkmę su bendrovės augimu.
 3. Partnerių nuolaidos: Mėgaukitės dosniais nuolaidų „Starbucks“ produktams, išplečiantiems į gėrimus, maistą ir prekes.
 4. Pensijos taupymas: Pasiruoškite ateičiai su „Starbucks“ 401(k) planu, padėsiant jums sukurti saugią pensiją.
 5. Mokymų palaikymas: Toptelėkite švietimą su „Starbucks“ Kolegijos įgyvendinimo planu, siūlančiu visišką nuolaidą bakalauro laipsniui.
 6. Apmokamas atostogų laikas: Suderinkite darbą ir gyvenimą turėdami apmokamas atostogų dienas, ligos atostogas ir tėvystės atostogas kvalifikuotiems partneriams.
 7. Karjeros plėtra: Turėkite prieigą prie įvairių mokymo programų ir išteklių, kurie leis jums augti kompanijoje.
 8. Pripažinimas ir apdovanojimai: „Starbucks“ pripažįsta išskirtinį pasirodymą per apdovanojimų ir pripažinimo programas.
 9. Lankstus tvarkaraštis: Pasinaudokite lankstiais darbo valandų tvarkaraščiais, kad pritaikytumėte skirtingus gyvenimo būdus ir įsipareigojimus.
 10. Bendruomenės dalyvavimas: Dalyvaukite „Starbucks“ savanorių programose ir iniciatyvose, prisidedant prie vietos bendruomenių gerovės.

Mėgaukitės šiais privalumais, kurie praturtins jūsų darbo patirtį ir pagerins jūsų bendrą gyvenimo kokybę kaip „Starbucks“ partneris.

Išvada

Jei baigate šį vadovą, priminkite sau, kad jūsų kelias į tapti „Starbucks“ partneriu yra pilnas galimybių.

Nuo gėrimų kūrimo iki bendravimo su pasauline bendruomene, tai yra daugiau nei darbas – tai galimybė tapti dalyku, kuris yra gyvas ir įtakingas. Prisijunkite prie mūsų kurti reikšmingus momentus, po vieną puodelį.

Jūsų „Starbucks“ kelias prasideda šiandien.

Skaityti kitomis kalbomis