Walmart įdarbinimas – Sužinokite, kaip kreiptis dėl darbo Walmart

Kai svarstote Walmart darbus, svarbu suvokti šios globalios prekybos įmonės mastą. Ji yra prekybos sėkmės liudijimas, veikianti daugelyje šalių. Ji formavo pirkinių patirtis visame pasaulyje.

Šis straipsnis siekia jūsų supažindinti su įdarbinimo procesu. Galų gale jūs suprasite, kaip jį efektyviai taikyti. Nardykit į vidų ir padidinkite savo šansus prisijungti prie jų komandos.

ADVERTISEMENT

Galbūt Jus Dominės: Cómo Solicitar la Tarjeta de Crédito de Walmart? Aprende los BeneficiosEEUU: Walmart inicia un piloto de cajeros de Bitcoin en 200 tiendas

Walmart’s Origins

Walmart buvo įkurtas 1962 metais Sam Waltono. Pirmoji jo parduotuvė buvo Rožerse, Arkanzase. Laikui bėgant, jis plėtėsi, pasiekė įvairius žemynus. Šiandien jis yra vienas iš pirmaujančių pasaulio prekybos tinklų.

Įvairūs kultūros ir demografiniai sluoksniai priėmė jo parduotuves. Jo augimas atspindi jo prisitaikymą ir rinkos išmanumą.

ADVERTISEMENT

Darbuotojų ir Bendruomenės Įsitraukimas

“Walmart” tiki rūpestingai kitiems savo darbuotojams. Pabrėžiamas galimybių augimui ir mokymui svarba. Įmonė taip pat pripažįsta vietos bendruomenių svarbą.

Jie investuoja į daugybę bendruomenės programų, rodančių pusiausvyrą tarp verslo tikslų ir socialinės atsakomybės. Tiek darbuotojai, tiek kaimynystė gauna naudos.

Darbo kategorijos

Esant dideliam mažmenininkui, svarbu apsvarstyti įvairias darbo kategorijas ieškant karjeros galimybių. Jos svyruoja nuo parduotuvės darbuotojų iki užkulisių korporacinių užduočių. Štai keletas išskirtinių pozicijų ir jų pagrindiniai pareigos:

ADVERTISEMENT
 • Parduotuvės darbuotojas: Bendraukite su klientais, tvarkykite atsargas ir vykdykite sandorius kasoje.
 • Parduotuvės vadovas: Stebi parduotuvės kasdienį veiklą, prižiūri personalą ir užtikrina klientų pasitenkinimą.
 • Logistikos koordinatorius: Užtikrina sklandų tiekimo grandinės procesą, tvarko siuntas ir bendradarbiauja su tiekėjais.
 • Rinkodaros specialistas: Kuria ir vykdo rinkodaros strategijas, siekiant padidinti pardavimus ir didinti prekės ženklų matomumą.
 • Žmogiškųjų resursų vadovas: Atsakingas už darbuotojų atranką, mokymus ir gerovę. Jie yra pirmasis žmogus, kurio kreipiamasi dėl personalo reikalavimų.
 • Finansų analitikas: Analizuoja įmonės finansinius duomenis, prognozuoja tendencijas ir siūlo biudžeto korekcijas.
 • IT technikas: Spręs technologijų susijusias problemas, palaiko sistemas ir remia įmonės IT poreikius.
 • Vaistų technikas: Padeda vaistininkams, tvarko vaistus ir teikia klientams konsultacijas sveikatos sektoriuje.

Naršant internetinėje paraiškoje

Pradėjus naują karjeros kelią su šiuo svarbiu pardavėju, jums reikės paprastos internetinės paraiškos procedūros. Štai aiškus vadovas, kaip jums padėti pateikti paraišką ir žingsnis arčiau norimos pozicijos:

 • Apsilankykite pardavėjo tinklalapio oficialių karjeros puslapių.
 • Naršykite prieinamas pozicijas ir pasirinkite tinkamą pagal jūsų įgūdžius ir interesus.
 • Paspauskite mygtuką ‘Pateikti paraišką dabar’.
 • Jei esate naujas naudotojas, sukurkite paskyrą; grįžtantys naudotojai gali prisijungti.
 • Užpildykite paraiškos formą su tiksliais duomenimis, užtikrinkite, kad pateikiate visus reikiamus dokumentus ir nuorodas.
 • Peržiūrėkite savo informaciją dėl tikslumo ir pateikite savo paraišką.
 • Laukite patvirtinimo el. laiško ar pranešimo dėl kitų žingsnių.

Parduotuvės paraiškų taikymo stotelės

Jei jums patinka kartu, šis didžiulis pardavėjas siūlo sprendimą: parduotuvėse esančios paraiškų stočių. Šios autopaslaugos stotelės supaprastina paraiškos procesą, leisdamos jums nedelsiant pareikšti savo norą prisijungti prie jų komandos.
Štai kas jums reikalinga žinoti:

 • Raskite paraiškų stotelę, paprastai esančią netoli klientų aptarnavimo srities.
 • Pradėkite savo paraišką, vadovaudamiesi ekrane matomais nurodymais.
 • Naudokite liečiamą ekraną, kad naršytumėte paraiškos formą.
 • Pasirūpinkite, kad įvestumėte tikslius duomenis, ypač kontaktinę informaciją.
 • Po užbaigimo, peržiūrėkite visus pateiktus duomenis, kad būtų užtikrintas jų tikslumas.
 • Pateikite savo paraišką ir užsirašykite bet kokį pateiktą referanso numerį ar patvirtinimo informaciją.

Išsiskiriančio paraiškos rašymas

Paraiška, kuri išsiskiria, gali ženkliai padidinti jūsų galimybes gauti norimą darbą. Štai keletas esminių patarimų, kaip padaryti, kad jūsų paraiška būtų kuo geriausia:

 • Pritaikykite savo CV konkrečiam vaidmeniui, pabrėždami atitinkamą patirtį ir įgūdžius.
 • Perskaitykite visus dokumentus dėl gramatikos, skyrybos ir aiškumo klaidų.
 • Būkite sąžiningi dėl savo kvalifikacijos; per didelis išpūtimas gali atsiliepti į jus neigiamai.
 • Paryškinkite bet kokią ankstesnę pardavimo ar klientų aptarnavimo patirtį, nes tai dažnai yra tikras pliusas daugelyje vaidmenų.
 • Įtraukite profesionalius rekomendacijų asmenis, geriausiai tuos, kurie gali patvirtinti jūsų darbinius įpročius ir žinias.
 • Parodykite entuziazmą dėl vaidmens, tačiau išlaikykite profesionalų toną visą laiką.

Pokalbio įžvalgos

Metant pokalbį su šiuo svarbiu pardavėju, galima tikėtis tiek elgesio, tiek situacinės klausimų mėginybės. Interviu metu jums bus vertinama, kaip įsiliepsite į jų komandą ir kaip suprantate teikiamą vaidmenį.

Jūs taip pat aptarsite savo ankstesnes patirtis. Jie gali pateikti hipotetinius scenarijus norėdami išmatuoti jūsų reakcijas. Galiausiai visada būkite pasiruošę kelti savo klausimus.

Apšilkite sėkmei

Ruošdamiesi pokalbiui, atsižvelkite į verslo neprivalomą drabužių kodą. Vaidmenims įmonių aplinkoje linkite į formalų pusę. Parduotuvėje dirbantiems asmenims tinka poliruotas neprivalomas drabužių stilius.

Visada pasirūpinkite, kad jūsų apranga būtų tvarkinga ir pateikta. Prisiminkite, kad pirma įspūdis svarbus. Tinkamai apsirengti rodo jūsų rimtumą dėl vaidmens.

Klausimų apmąstymai

Užduodami klausimai dažnai susiję su praeities patirtimis ir galimais scenarijais. Pavyzdžiai apima: “Aprašykite iššūkį, su kuriuo susidūrėte, ir kaip jį įveikėte?” arba “Kaip elgtumėtės su suerzintu klientu?”.

Priimkite jų sprendimą naudodami STAR (Padėtis, Užduotis, Veiksmas, Rezultatas) metodiką. Susikoncentruokite į aiškų ir svarbų atsakymą. Visuomet siekite sieti savo atsakymus su pareigybe, į kurią kandidatuojate.

Dirbti „Walmart“ privalumai

Pradedant karjerą su šiuo daugiašaliu pardavėju nėra tik apie atlyginimą; tai apie išsamius privalumus, kurie pagerina darbuotojo gyvenimą tiek darbe, tiek lauke.

Sveikatos ir gerovės privalumai

Šioje prekybos gigante darbuotojų gerovė laikoma prioritetu. Išsamus sveikatos draudimas apima tiek medicinines, tiek dantų reikmes. Taip pat yra ir vizijos draudimas, užtikrinantis aiškų regėjimą visiems.

Siūlomi sveikatos programos, skatinančios sveiką gyvenseną. Be to, dažnai būna nemokamų sveikatos patikrinimų ir gripo skiepų. Šios priemonės užtikrina fit ir produktyvų darbuotojų kolektyvą.

Finansinės augimo galimybės

Finansinė sauga yra labai svarbi įmonės darbuotojams. Jie siūlo konkurencingą 401(k) planą, padedantį planuoti ateitį. Be to, yra galimybė investuoti į įmonės sėkmę per akcijų pasirinkimo sandorius.

Premijos skatina rezultatus ir atsidavimą. Tokie finansiniai įrankiai suteikia darbuotojams įgaliojimus ir nukreipia jų tikslus į įmonės augimą.

Papildomi privalumai ir mokymasis

Be pagrindinių naudų, komandos nariai gauna papildomus privalumus. Darbuotojai mėgaujasi nuolaidomis parduotuvės produktams, kad galėtų išplėsti savo santaupas.

Yra prieiga prie mokymo programų, skatinančių karjeros augimą. Šis įsipareigojimas profesiniam tobulėjimui ir darbo bei gyvenimo pusiausvyrai kuria praturtinantį darbo aplinką.

Atlygio lūkesčiai

Kai apsvarstote vaidmenį šio globalaus prekybininko įmonėje, supratimas apie atlygio aplinką padeda aiškiai nustatyti lūkesčius. Čia pateikiamas vidutiniško atlygio kritiniams funkcijams ir augimo potencialo išdėstymas.

Vidutinės algos svarbiausiems vaidmenims

Pradedant karjerą su šia įmone, gaunate konkurencingą atlyginimą. Norėdami gauti aiškesnį vaizdą, pristatomos kritinės pareigos ir atitinkamos jų vidutinės metinės algos:

 • Prekybininkas: $25,000 – $30,000
 • Logistikos koordinatorius: $40,000 – $45,000
 • Parduotuvės vadovas: $50,000 – $60,000
 • Korporetinis analitikas: $55,000 – $65,000
 • Tiekimo grandinės specialistas: $45,000 – $55,000
 • Marketingo vadovas: $60,000 – $70,000
 • IT specialistas: $55,000 – $65,000
 • Klientų aptarnavimo atstovas: $25,000 – $30,000

Karjeros augimas ir atlygio didinimas

Prekybininkas pripažįsta darbuotojų sunkų darbą. Laikui bėgant ir pasiryžimui turint galima tikėtis atlyginimo didėjimo. Veiklos apžvalgos atlieka svarbų vaidmenį nustatant atlyginimo didėjimus. Paaukštinimai taip pat atneša pastebimus atlygio didinimus.

Įmonės įvairios skyriai suteikia gausias augimo galimybes. Todėl yra potencialas vertikaliajai plėtrai ir horizontaliems perkėlimams, užtikrinant įvairią ir atskaitinį karjeros kelią.

Galutinis išvadas apie „Walmart“ darbuotojų priėmimą

Užsitikrinti vietą pas didžiausią pasaulio prekybos gigantą gali būti transformacinis karjeros žingsnis. „Walmart“ darbo vietų aplinkos yra įvairi ir siūlo galimybes kiekvienam.

Nuo konkurencingos atlyginimo iki išsamios naudos, privalumai yra akivaizdūs. Drąsiai sekant šiame straipsnyje pateiktus žingsnius, tu artėsi arčiau sėkmingo savo trokšto darbo vietos įvertinimo.

Skaityti kitomis kalbomis