Amazon Įdarbinimas – Kaip Pateikti Paraišką dėl Darbo Amazon

Stengiamasi pasiekti karjerą vienoje iš pasaulio pirmaujančių įmonių yra įdomus sprendimas. Sužinokite, kaip galite tapti dalimi Amazon inovatyvaus ir įvairialypio kolektyvo.

Šis straipsnis išnagrinės jų darbuotojų atrankos procesą ir palydės jūsų per pagrindinius žingsnius sėkmingai pateikti paraišką.

ADVERTISEMENT

Amazonas: galimybės ir privalumai

Dirbant „Amazon“ siūlomas svarbios finansinės galimybės dėka konkurencingų atlyginimų, išsamių privalumų ir įvairių būdų padidinti pajamas bei sutaupyti ateičiai.

Be to, augimo, bendradarbiavimo ir stimuliuojančių iššūkių kultūra daro jį patraukliu karjeros plėtros bei finansiškai klestėjimo vietu.

Įvairių komandų ir funkcijų įvairovė teikia kelis profesinio tobulėjimo kelius. Savo ateitį galite investuoti per pensijų planus ir kompanijos akcijų programas.

ADVERTISEMENT

Kompanija vertina ir pripažįsta darbuotojų sunkų darbą ir pastangas per apdovanojimų ir pripažinimo programas, galinčias padidinti ilgalaikes pajamas.

Apsilinešant per Amazon darbo paieškos procesą

Tai yra bendra apžvalga to, ką galite tikėtis, kai kreipiatės į darbą Amazonėje.

Tyrimai ir darbo galimybių tyrinėjimas

Sėkmingai tyrinėkite darbo galimybes apsilankę „Amazon Jobs“ svetainėje (amazon.jobs.com), kad pasiektumėte jos įdarbinimo platformą.

ADVERTISEMENT

Pagrindiniame puslapyje rasite paieškos juostą, kurioje galite įvesti raktažodžius, susijusius su „Amazon“ karjera, kurios ieškote, bei vaidmenimis, kuriuos „Amazon“ šiuo metu įdarbina.

Tyrinėkite aktualias skiltis:

 • Komandos: Šioje skiltyje galėsite tyrinėti galimybes skirtingose komandose, tokiomis kaip technologijos, operacijos, rinkodara ir kt. Pasirinkite sritį, kuri geriausiai atitinka jūsų profilį.
 • Kategorijos: Čia rasite galimybes, suskirstytas pagal logistiką, pardavimus, programinę įrangą plėtrą, žmogiškųjų išteklių valdymą, „Amazon“ sandėlio darbus ir daugiau.
 • Vieta: Jei pageidaujate dirbti konkrečioje vietoje, ši skiltis leidžia jums ieškoti darbų tam tikruose miestuose ar regionuose. Jei klausiatės, kaip rasti „Amazon“ darbų netoli jus, naudokite vietos filtrą, kad rastumėte artimiausias pozicijas.
 • Galimybės studentams: Jei esate studentas, įmonė taip pat siūlo programas ir stážavimus, skirtus suteikti jums patirties ir profesinio tobulėjimo.

Kiekvienas išvardytas darbas suteikia esminius detalius, įskaitant vaidmens aprašymus, reikalavimus ir vietą. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite pozicijas, kurios jums domina.

Kaip sukurti savo profilį ir gyvenimo aprašą

Tai yra svarbi Amazono atrankos proceso dalis.

Paskyros registravimas:

 • Sukurti naują paskyrą: Jei neturite Amazono darbų paskyros, pasirinkite „Sukurti naują paskyrą“ parinktį. Užpildykite reikiamą informaciją, tokią kaip elektroninio pašto adresas ir saugus slaptažodis. Tai sukurs ekskluzalią paskyrą darbo galimybėms Amazono darbuose.
 • Naudokite Amazono arba „Gmail“ paskyrą: Jei jau turite Amazono arba „Gmail“ paskyrą, taip pat galite prisijungti prie Amazono darbų. Tai optimizuoja procesą ir leidžia jums pasinaudoti jau turima informacija tų paskyrų.

Profilio užbaigimas:

 • Užsiregistravus, jus paprašysite pateikti savo kontaktinę informaciją, įskaitant telefono numerį, elektroninio pašto adresą, adresą ir pašto kodą.

Gyvenimo aprašo sukūrimas:

 • Profilioje ieškokite skilties „Gyvenimo aprašas“ arba „Dokumentai“.
 • Jei jau turite parengtą gyvenimo aprašą skaitmeniniu formatu, galite jį įkelti į platformą. Pasirūpinkite, kad jis būtų atnaujintas ir tinkamai formatuotas.
 • Jei pageidaujate sukurti gyvenimo aprašą platformoje, Amazono darbai gali siūlyti įrankius, kad įvestumėte savo darbo patirtį, išsilavinimą ir kitas sekcijas tvarkingai.

Gyvenimo aprašo pritaikymas:

 • Pasirūpinkite, kad jūsų gyvenimo aprašas pabrėžtų aktualias įgūdžius šio darbo tipo, kurį jūs taikotės. Pritaikykite kiekvieną gyvenimo aprašą pagal darbo reikalavimus, kad pagreitintumėte Amazono atrankos procesą.

Pateikiant internetinę paraišką

Spustelėkite darbo skelbimą dėl konkrečių informacijos detalių ir spauskite mygtuką “Pateikti dabar” ar panašų, kad pradėtumėte paraiškos procesą.

Konkrečios ir bendros klausimai:

 • Atsakykite į konkretius klausimus, susijusius su pareigomis. Šie klausimai gali skirtis priklausomai nuo turimo darbo vietos, tačiau gali apimti jūsų atitinkamą patirtį, technines įgūdžius ar problemų sprendimo požiūrį.
 • Paruoškite aiškius ir suskaidytus atsakymus, pabrėždami savo stiprybes ir galimybę prisidėti prie vaidmens.

Švietimas ir teisėtumas:

 • Pateikite informaciją apie savo švietimą, įskaitant įgytus laipsnius, įstaigas ir baigimo datas.
 • Pasitikrinkite, ar atitinkate teisėtumo reikalavimus, nurodytus darbo skelbime. Tai gali apimti darbo patirties reikalavimus, konkretųus įgūdžius ir kitus kriterijus.

Patikrinimas duomenų tikslumo:

 • Kartais gali būti prašoma patvirtinti, kad pateikti duomenys yra tikri ir teisingi. Pasirūpinkite pateikti tiksliai ir patikrinamą informaciją.

CV pridedimas:

 • Įkelkite savo CV arba užpildykite reikiamus laukus, kad būtų išvardyta jūsų darbo patirtis, pasiekimai ir anksčiau turėtos atsakomybės. Nors ieškote Amazon dalinių darbų ar nuotolinio darbo Amazon, būkite tikri, kad priderintumėte tai prie pozicijos.

Peržiūra ir pateikimas:

 • Prieš pateikdami savo paraišką, peržiūrėkite visą informaciją, kad užtikrintumėte jos tikslumą ir pilnatvę.

Sekimas:

 • Stebėkite savo elektroninį paštą ir „Amazon“ darbo portalą dėl naujienų apie jūsų paraiškos būseną.

Interviu

Po paraiškos pateikimo ir atsižvelgiant į ją, su jumis gali susisiekti dėl interviu. Tai gali įvykti skirtingais būdais:

 • El. laiškas: „Amazon“ įdarbinimo komanda dažnai bendrauja el. paštu, koordinuodama interviu. Jei būsite atrinktas į interviu, gausite instrukcijas ir informaciją apie interviu laiką, datą ir formatą.
 • Telefonas: Kai kuriuose atvejuose įmonė gali planuoti telefoninius intervius kaip dalį proceso. Jie suteiks jums reikiamą informaciją dėl skambučio ir patars, kaip pasiruošti.
 • Virtuali interviu platforma: „Amazon“ taip pat naudoja internetines platformas virtualiems interviu, ypač nuotoliniams „Amazon“ darbams ar tarptautiniams pareigybėms. Jie jums atsiųs nuorodą ir instrukcijas, kaip dalyvauti virtualiame interviu.
Amazon Įdarbinimas - Kaip Pateikti Paraišką dėl Darbo Amazon
Paveikslėlio šaltinis: Ahoraeducación

Išvados

„Amazon“ įdarbinimo procesas yra įėjimas į pasaulinę ir įtakingą darbo aplinką. Proceso metu ieškomi pasiryžę ir tinkami kandidatai.

Kadangi kandidatai eina per specifinius ir bendruosius klausimus, taip pat mokymo ir kvalifikacijos detales, jie gali demonstruoti savo tinkamumą ir suderinamumą su įmonės kultūra.

Dėl naudos, pripažinimo programų ir orientacijos į profesinį tobulėjimą, tai tampa patrauklia galimybe tiems, kurie siekia augimo ir atlygio.

Skaityti kitomis kalbomis