Starbucks personal: Avasta, kuidas kandideerida ja saada Starbucksi partneriks

Kas oled kunagi unistanud olla Starbucksis leti taga barista, luues neid armastatud jooke? See artikkel on sinu teejuht üleminekuks kohvifännist Starbucksi partneriks.

Õpi, kuidas navigeerida Starbucksi värbamisprotsessis ja astu esimene samm saamaks oluliseks osaks Starbucksi loost. Sinu teekond Starbucksi meeskonnaga liitumiseni algab nüüd.

ADVERTISEMENT

Miks liituda Starbucks’iga?

Enne taotlusprotsessi sukeldumist vaatame, mis teeb Starbucks’ist eriliseks. Siin on põhjused, miks peaksid kaaluma liitumist:

 1. Kaasav harmoonia: Starbucks pole lihtsalt töökoht; see on tihedalt seotud mitmekesine kogukond, kus igaühe häält kuulatakse ja austatakse.
 2. Täielik spekter hüvesid: Alates tervisekindlustusest kuni aktsiaoptsioonideni pakub Starbucks terviklikku hüvedepaketti, mis hoolitseb sinu eest.
 3. Potentsiaali vabastamine: Starbucks’i seintes pole kasv valik, vaid ootus. Arenda oma oskusi, uurige rolle ja edendage oma karjääri.
 4. Väärtused, mis kattuvad: Seo end ettevõttega, mis väärtustab rohkem kui kasumit: Starbucks pühendab end sotsiaalsele heaolule ja keskkonna vastutusele.
 5. Kohvimeisterlikkus: Kui kohv jookseb su veenides, võimaldab Starbucks sul lihvida oma kirge ja sukelduda pruulimise kunsti sisse.
 6. Aja paindlikkus: Oled siis öökull, varajane lind või mitut kohustust tasakaalustav inimene, Starbucks paindub, et sobituda sinu ajakavaga.
 7. Võrgustike ühinemine: Looge professionaalseid ühendusi ja panustage oma kogukonda Starbucks’i partnerluste ja algatuste kaudu.

Ole Starbucks’i töökoha ja dünaamilise platvormi poolt, kus sinu isiksus ja ambitsioonid saavad õitseda.

Rollid ja ametikohad

Starbucksis ulatuvad võimalused kaugemale kohvi valmistamisest. Avasta erinevaid rolle, mis sobivad erinevatele talentidele ja ambitsioonidele:

ADVERTISEMENT
 1. Barista: Starbucksi süda, vastutab ikooniliste jookide valmistamise eest ja tagab erakordse kliendikogemuse.
 2. Vahetuse juhataja: Juhtroll, mis suunab meeskonda vahetuste ajal, hoiab operatiivset suurepärasust ning rikastab kliendisuhteid.
 3. Poejuhataja: Juhivad poe tegevusi, suurendavad tulemuslikkust ning loovad partneritele õitsva töökeskkonna.
 4. Kohvi ekspert: Tõsta oma kohviteadmised uuele tasemele, harida kaaspartnereid ja kliente ning saada kohvimaias.
 5. Korporatiivsed rollid: Alates turundusest ja personalist kuni rahanduse ja IT-ni, panustage Starbucksi edusse tagamängijana.
 6. Rostery ja Reserve rollid: Süvendage oma teadmisi kohvist Starbucksi spetsialiseeritud röstimisettevõtetes, pakkudes esmaklassilisi kogemusi.
 7. Drive-Thru partner: Hõlbusta kiire tempoga drive-thru suhtlust, tagades kiire teeninduse ilma kvaliteeti ohverdamata.
 8. Digitaalne meeskonnaliige: Omaksuge digiajastut, aidates kliente mobiilsete tellimuste ja tehnoloogiaga seotud päringutega.
 9. Kohvihariduse spetsialist: Jagage oma kohvialaseid teadmisi töötubade ja sündmuste kaudu, valgustades partnereid ja kliente.
 10. Pagar: Andke oma panus Starbucksi menüüsse, valmistades küpsetisi ja maitsvaid hõrgutisi.

Leia võimalus sobituda Starbucksi perekonnaga, sõltumata oma tugevustest ja ambitsioonidest.

Taotlusprotsess

Oled valmis astuma sammu Starbucks’i partneriks saamise suunas? Siin on taotlusprotsessi ülevaade, mis aitab sul sellega edasi liikuda:

 1. Online Taotlus: Alusta sellest, et külastad Starbucks’i karjääri veebisaiti, et uurida saadaolevaid ametikohti ja esitada oma taotlus.
 2. CV Koostamine: Kohanda oma CV, et esile tõsta asjakohaseid oskusi ja kogemusi ning tugevdada oma sobivust Starbucks’iga.
 3. Hindamised ja Testid: Sõltuvalt rollist võid olla kohustatud läbima hindamisi või teste, mis mõõdavad sinu võimekust ja oskusi.
 4. Intervjuu Etapid: Valmistu intervjuudeks, sealhulgas telefonikõnede, virtuaalsete ja isiklike kohtumiste jaoks. Näita oma entusiasmi ja kooskõla Starbucks’i väärtustega.
 5. Kollegidega Kohtumine: Mõnes rollis võid saada võimaluse kohtuda potentsiaalsete kolleegidega ja kogeda töökeskkonda esmalt.
 6. Taustauuring: Starbucks teostab taustauuringuid, et tagada kõigile partneritele turvaline ja usaldusväärne töökeskkond.
 7. Pakkumine ja Sissejuhatus: Saad pakkumise pärast protsessi lõpuleviimist. Tere tulemast pardale, kui asud Starbucks’i sissejuhatava teekonna algusesse.

Alusta julgelt selle protsessiga, sest iga samm viib sind lähemale Starbucks’i meeskonnaga liitumisele.

ADVERTISEMENT

Starbucksi Otsib Omadusi

Starbucks otsib partnereid, kes kehastaksid teatud omadusi, aidates kaasa unikaalsele Starbucksi kogemusele. Siin on see, mida Starbucks hindab:

 1. Kliendikeskne Suhtumine: Prioriteediks on silmapaistev klienditeenindus, muutes iga külastuse meeldejäävaks ja nauditavaks.
 2. Tiimitöö: Õitsege meeskonnakeskkonnas, töötades kolleegidega ühtselt ühiste eesmärkide saavutamiseks.
 3. Kohanemisvõime ja Vastupidavus: Omaks muutusi ja väljakutseid, demonstreerides võimet kohaneda dünaamilises töökeskkonnas.
 4. Positiivne Energia: Süstige entusiasmi suhtlemisse, soodustades positiivset õhkkonda nii partneritele kui ka klientidele.
 5. Õppimisind: Näidake janu teadmiste järele ja valmidust kasvada nii professionaalselt kui isiklikult.
 6. Eetilised Väärtused: Olge kooskõlas Starbucksi pühendumusega eetika, aususe ja vastutustundlike äripraktikate suhtes.
 7. Mitmus ja Kaasatus: Omaks mitmekesist ja kaasavat keskkonda, mis austab ja väärtustab erinevusi.
 8. Probleemide Lahendamise Oskus: Lähenete takistustele lahenduskeskse mõtteviisiga, aidates kaasa tõhusale probleemide lahendamisele.
 9. Kommunikatsioonipädevus: Edastate mõtted ja ideed efektiivselt, tagades suhtluse selguse ja mõistmise.
 10. Vastutustundlik Kodanlus: Peegeldage Starbucksi pühendumust sotsiaalsele vastutusele ja positiivsele mõjule kogukondadele.

Need omadused rikastavad teie teekonda partnerina ja parandavad Starbucksi kogemust kõigi jaoks, kellega kokku puutute.

Eelised ja Boonused

Starbucks meeskonnaga liitumine toob kaasa mitmeid eeliseid ja boonuseid, mis ulatuvad kaugemale lihtsalt palgast. Siin on, mida saad oodata:

 1. Kõikehõlmav Tervisekindlustus: Juurdepääs tervise-, hambaravi- ja nägemise kindlustusele, tagades sinu heaolu on hoolitsetud.
 2. Aktsiate Omamine: Saades Starbucksi aktsionäriks aktsiate grantide kaudu, seostades sinu edu ettevõtte kasvuga.
 3. Partnerite Allahindlused: Naudi heldelisi allahindlusi Starbucksi toodetele, ulatudes jookidele, toidule ja kaubale.
 4. Pensionisäästud: Valmistu tulevikuks Starbucksi 401(k) plaaniga, aidates sul luua kindla pensionipõlve.
 5. Õppetoetused: Jätkake haridust Starbucksi Kolledži Saavutamise Plaaniga, mis pakub täielikku õppetasu katvust bakalaureuse kraadi jaoks.
 6. Tasustatud Vaba Aeg: Tasakaalusta tööd ja elu tasustatud puhkusepäevade, haiguspuhkuse ja vanemapuhkusega abikõlblikele partneritele.
 7. Karjääri Arendus: Juurdepääs erinevatele koolitusprogrammidele ja ressurssidele, mis võimaldavad sul ettevõttes kasvada.
 8. Tunnustus ja Autasud: Starbucks tunnustab silmapaistvat sooritust auhindade ja tunnustusprogrammide kaudu.
 9. Flexitime: Kasu paindlikest töötundidest, mis arvestavad erinevaid elustiile ja kohustusi.
 10. Kogukonna Kaasamine: Osale Starbucksi vabatahtlike programmides ja algatustes, aidates kaasa kohalike kogukondade parendamisele.

Naudi neid boonuseid, mis rikastavad sinu töökogemust ja parandavad üldist elukvaliteeti Starbucksi partnerina.

Järeldus

Kui lõpetad selle juhendi lugemise, pea meeles, et sinu tee Starbucksi partneriks saamiseks on täis võimalusi.

Alates jookide valmistamisest kuni ühendamiseni globaalse kogukonnaga, see on rohkem kui lihtsalt töö—see on võimalus olla osa millegi virgest ja mõjusast. Liitu meiega, et luua tähendusrikkaid hetki, üks tass korraga.

Sinu Starbucksi teekond algab täna.

Loe teises keeles