Tööpakkumised McDonald’sis: Õpi, kuidas kandideerida

McDonald’i töökohad on rohkem kui lihtsalt burgerite küpsetamine; need on värav maailma-impeeriumisse. Ühe maailma tuntuma brändina on see jätnud oma jälje peaaegu igasse maailma nurka.

See artikkel sukeldub sügavale saadaolevatesse töökohtadesse. Saad teada, kuidas kandideerida ja mida on vaja nende meeskonnaga liitumiseks. Olgu sa siis üliõpilane, tööotsija või lihtsalt uudishimulik, siin on sinu juhend McDonald’s töötamisele.

ADVERTISEMENT

Võib-olla olete huvitatud: Töö Burger Kingis: Õppige, kuidas kandideerida ametikohtadele – Töö Pizza Hutis: Õppige, kuidas kandideerida vabadele ametikohtadele

McDonaldi päritolu ja kasv

McDonald’s alustas tagasihoidliku drive-in’ina 1940. aastal. Asutajad Richard ja Maurice McDonald seadsid selle üles San Bernardinos, Californias. Aja jooksul pälvis nende unikaalne süsteem tähelepanu.

1955. aastal liitus Ray Kroc frantsiisiesindajana ja laiendas seda kiiresti. Täna seisab see globaalse hiigeljõuna kiirtoiduvaldkonnas. Selle kasv on innovaatiliste lähenemisviiside ja kohanemisvõime tunnistuseks.

ADVERTISEMENT

Mõjutades kiirtoitlustuse maailma

See kaubamärk muutis viisi, kuidas me näeme kiirtoitu. Selle efektiivne teenindus ja standardiseeritud toidukorrad kehtestasid mõõdupuu. Paljud konkurendid järgnesid sellele eeskujuks, kujundades tööstust.

Siiski suutis vähesed vastata selle tohutule globaalsele ulatusele. Selle strateegiad ja uuendused jättis sügava jälje. Selle ettevõtte mõju kiirtoidule on vastupandamatu.

Mitmekesised rollid Kuldkaarikus

Kui kaalute karjääri selles globaalses kaubamärgis, siis on olemas palju erinevaid rolle. Tänu oma ulatuslikele tegevustele hõlmavad mõned ametikohad mitmesuguseid oskusi, talente ja karjääriambitsioone. Siin on pilguheit võimaluste maailma:

ADVERTISEMENT

Rollid ja Vastutused Meeskonnas

Sukeldu ettevõtte pakutavatesse mitmekesistesse võimalustesse. Olgu sa tööturul alles uus või otsid juhirolli, meil on sulle sobiv koht. Siin on ülevaade mõningatest tüüpilistest funktsioonidest ja nende sisust:

 • Meeskonnaliige: Suhtle klientidega otse, haldad tellimusi ja tagad toidu kvaliteedi. See roll on igapäevaste toimingute selgroog.
 • Vahetuse Juht: Jälgib meeskonnaliikmeid, haldab operatiivprobleeme ja tagab sujuvad vahetused – maapealne juht, kes juhendab meeskonda.
 • Poejuht: Vastutab üldise poe toimimise, töötajate haldamise ja finantskohustuste eest – kindlustab kohviku edu nurgakivi.
 • Kuller: Tagab klientidele toitude kiire ja ohutu kohaletoimetamise – ettevõtte nägu paljudele kodukootud klientidele.
 • Hooldustehnik: Hoiab seadmed sujuvalt töös ja tagab poe puhtuse – varjatud kangelane telgitagustes.
 • Külaskäigu Elamuse Liider: Parandab külastajate poes viibimise kogemust, tagades nende lahkumise rahulolevana – sild meeskonna ja klientide vahel.
 • Barista: Spetsialiseerunud kohvi ja jookide valmistamisele, tagades kõrgeima kvaliteedi. Hommikune päästja paljudele klientidele.
 • Köögipersonal: Valmistab eineid, hoiab koostisosade kvaliteeti ja järgib ohutusstandardeid. Kunstnikud meie armastatud toitude taga.
 • Koolituskoordinaator: Vastutab uute töötajate koolituse eest, tagades, et nad vastaksid ettevõtte standarditele – ettevõtte väärtuste ja praktikate valvur.
 • Digistrateegia Juht: Täiustab ettevõtte veebikohalolekut, juhib digitaalseid kampaaniaid ja jälgib rakenduse täiustusi. Digitaalne suunanäitaja juhib brändi veebiläbilõiget.

Teie juhend taotlemise sammudele

Taotluse protsessi mõistmine võib teie tee lihtsustada ja suurendada teie enesekindlust. Astugem läbi olulisemad sammud, et saaksite oma soovitud positsioonile lähemale jõuda:

 • Online portaal: Alustage külastades ettevõtte ametlikku karjääri lehekülge. See on teie värav avatud ametikohtadele.
 • Tööotsing: Filtrige saadaolevad rollid asukoha, positsiooni ja oma eelistuste põhjal. Leidke see koht, kus näete end kõige paremini sobivat.
 • Avalduse vorm: Täitke digitaalne vorm oma isikliku teabe, varasemate töökogemuste ja asjakohaste oskustega. Olge põhjalik ja autentne.
 • Hindamine: Mõned rollid võivad nõuda, et lõpetaksite veebiülevaate. See hindab teie sobivust positsioonile.
 • Intervjuu: Kui teie avaldus köidab tähelepanu, kutsutakse teid intervjuule. See võib toimuda isiklikult, telefoni teel või videosilla vahendusel. Ettevalmistus on võti.
 • Tööpakkumine: Kui kõik klappib, saate pakkumise, kus kirjeldatakse teie rolli, kohustusi ja kompensatsiooni. Võtke hetk aega arvustamiseks.
 • Orientatsioon: Kui nõustute, läbite orientatsiooni, et saada tuttavaks ettevõtte kultuuri ja tegevusega. Võtke õppimine vastu.

Sinu töölevõtmisvõimaluste suurendamine

Sinu avalduse tõstmine võib teha kogu vahe. Kui soovid sellele juhtivale ülemaailmsele kiirtoiduettevõttele liituda, kaalu neid praktilisi näpunäiteid oma võimaluste suurendamiseks:

 • Uurimistöö: Sukeldu sügavuti ettevõtte väärtustesse, ajalukku ja kultuuri. Teadlikkus näitab ehtsat huvi.
 • Kohandatud CV: Kohanda oma CV, et rõhutada kogemusi ja oskusi, mis vastavad soovitud rollile. Kohandatud lähenemine räägib valjusti.
 • Harjuta intervjuud: Oota tavapäraseid küsimusi ette ja harjuta oma vastuseid. Enesekindlus võib sind teistest eristada.
 • Küsi küsimusi: Intervjuu ajal näita oma uudishimu, esitades asjakohaseid küsimusi. See rõhutab sinu entusiasmi ja kaasatust.
 • Järelkontroll: Pärast intervjuud võib lühike tänukirjaga jätta püsiva mulje. Viisakus läheb kaugele.
 • Paigutatavus: Ole avatud erinevatele rollidele või vahetustele, eriti alguses. Kohanemisvõime võib olla märkimisväärne vara.
 • Näita pehmeid oskusi: Isiklikud oskused, meeskonnatöö ja suhtlemine on hädavajalikud kiire tempoga keskkonnas. Veendu, et rõhutad neid oma suhtlustes.

Liitumise meeldivad küljed meeskonnaga

Otsus, kus töötada, ei ole ainult rollist; see on ka seotud sellega kaasnevate eelistega. Siin on ülevaade hüvedest ja kasvuvõimalustest selle ikoonilise brändi juures töötades.

Tervishoiu põhivajadused

Ettevõte pakub ulatuslikku tervise- ja hambaravi kindlustust. Töötajad on kindlustatud nii tavalise kontrollkäigu kui ka hambaarsti visiidi korral.

Firma mõistab, et heaolu on ülioluline ning tagab töötajatele vajaliku hoolduse. Sellised hüved peegeldavad ettevõtte pühendumust oma töötajatele.

Töötajate tasustamine

Palga kõrval on olemas ka täiendavad hüved. Töötajad naudivad soodsaid eineid osalevates kohtades.

Aeg-ajalt jõuavad nendeni eripakkumised ja eksklusiivsed pakkumised. Need väikesed žestid rikastavad üldist töökogemust, muutes selle tasuvamaks.

Esimesed karjäärisammud

Ettevõtte laialdased tegevused annavad rikkalikult võimalusi kasvamiseks. Alates koolitusprogrammidest kuni juhtimiskoolitusteni on ressursid kättesaadavad.

Töötajatel on võimalus areneda oma rollides, kasutades mitmesuguseid võimalusi. Brändi globaalne kohalolek tähendab, et mitmekesised kogemused ootavad neid, kes soovivad kasvada.

Tulu mõistmine

Palganumber võib olla oluline tegur töö kaalumisel. Selle globaalse kaubamärgi puhul sõltub tasu mitmetest parameetritest. Siin on ülevaade, et anda teile selgem pilt.

Palgakujunduse dekodeerimine

Selgemate teenimisvõimaluste perspektiivi saamiseks siin on kuulsate rollide ja nende keskmise palga ülevaade:

 • Meeskonnaliige: Tavaliselt maksab umbes 8-12 dollarit tunnis.
 • Vahetuse juht: Keskmise palgana 10-15 dollarit tunnis.
 • Poejuht: Palgad ulatuvad sageli aastas 40 000 kuni 60 000 dollarini.
 • Kuller: Üldiselt teenib umbes 8-14 dollarit tunnis, lisaks võimalikud soovituslikud tasud.
 • Hooldustöötaja: Tavaliselt saab 9-14 dollarit tunnis.
 • Baaridaam: Palk on vahemikus 8-12 dollarit tunnis.
 • Külaliste kogemuste juht: Ootuspäraselt 9-13 dollarit tunnis.
 • Köögipersonal: Tavaliselt teenivad nad umbes 8-12 dollarit tunnis.
 • Kassiir: Alustab sageli ligikaudu 8-11 dollarit tunnis.
 • Koolituskoordinaator: Keskmise palgaga aastas vahemikus 30 000 kuni 45 000 dollarit.

Tulu mõjutavad tegurid

Kompensatsioon ei ole juhuslik; seda mõjutavad konkreetsed tegurid. Kogemus mängib olulist rolli; mida rohkem sul seda on, seda kõrgem on potentsiaalne tulu.

Asukoht võib samuti palga suurust mõjutada; linnapiirkonnad võivad pakkuda rohkem kui maapiirkonnad. Konkreetne roll ja vastutus määravad põhipalga, kusjuures juhtivatel ametikohtadel teenitakse tavaliselt rohkem.

Viimased uudised McDonald’si töökohtadest

McDonald’si töövõimaluste uurimine avab eelised, kasvu ja konkurentsivõimelise tasu. Bränd lubab dünaamilist töökeskkonda ja varustab töötajaid tulevaseks edukuseks.

Uksed on avatud, olenemata sellest, kas silmas peate sisenemistaseme või juhtivat ametikohta. Sukelduge, esitage avaldus ja astuge oma karjääris järgmine samm.

Loe teises keeles