Walmart töökohtadele kandideerimine – õppige, kuidas Walmarti tööle kandideerida

Kui kaalute Walmarti töökohti, on oluline mõista selle globaalse jaekaubandusettevõtte ulatust. See on jaekaubanduse edulugu, tegutsedes mitmes riigis. See on kujundanud ostukogemusi üle maailma.

See artikkel on loodud juhendina läbi selle töölevõtuprotsessi. Lõpuks mõistate, kuidas seda tõhusalt rakendada. Astuge sisse ja suurendage oma võimalusi nende meeskonnaga liitumiseks.

ADVERTISEMENT

Teid võib huvitada: Kuidas taotleda Walmarti krediitkaarti? Õpi tundma hüvesidUSAs: Walmart alustab Bitcoin-i sularahaautomaatide pilootprogrammi 200 kaupluses

Walmarti algused

Walmart asutati 1962. aastal Sam Waltoni poolt. Esimene kauplus asus Rogersis, Arkansases. Aja jooksul laienes ettevõte erinevatele kontinentidele. Täna kuulub see maailma juhtivate jaemüüjate hulka.

Mitmekesised kultuurid ja demograafiad on nende kauplusi tervitanud. Nende kasv näitab nende kohanemisvõimet ja turuoskust.

ADVERTISEMENT

Töötaja ja kogukonna kaasamine

Walmart usub töötajate arengu toetamisse. Rõhku pannakse võimalustele kasvamiseks ja koolitusele. Ettevõte tunnustab ka kohaliku kogukonna olulisust.

Nad investeerivad mitmetesse kogukonna väljaõppe programmidesse. See peegeldab tasakaalu äriliste eesmärkide ja sotsiaalse vastutuse vahel. Nii töötajad kui ka naabruskonnad saavad kasu.

Ametikategooriad

Uurides karjäärivõimalusi selle suure jaekaubandusettevõtte juures, tuleb arvesse mitmeid ametikategooriaid. Need ulatuvad poesisesest rollist kuni tagataguste ettevõtteülesanneteni. Siin on mõned silmapaistvad ametikohad ja nende põhiülesanded:

ADVERTISEMENT
 • Müügikonsultant: Suhtle klientidega, haldad varusid ja teed tehinguid kassas.
 • Poejuhataja: Jälgib igapäevast poe opereerimist, juhatab personali ja tagab kliendirahulolu.
 • Logistikakoordinaator: Tagab sujuva tarneahela protsessid, haldab saadetisi ja koordineerib tarnijatega.
 • Marketingispetsialist: Arendab ja ellu viib turundusstrateegiaid, et suurendada müüki ja tõsta brändi nähtavust.
 • Personalijuht: Tegeleb töötajate värbamise, koolitamise ja heaoluga. Nad on esimeseks kontaktisikuks personali murede korral.
 • Finantsanalüütik: Analüüsib ettevõtte finantsandmeid, prognoosib trende ja teeb eelarvekohandusi.
 • IT-tehnik: Käsitleb tehnilisi probleeme, haldab süsteeme ja toetab ettevõtte üleüldisi IT-vajadusi.
 • Apteekeritehnik: Aitab apteekreid, haldab ravimeid ja pakub tervisevaldkonnas kliendinõustamist.

Võrgutaotluse kasutamine

Uue karjääri alustamine selle olulise jaekaubandusettevõtte juures nõuab lihtsat võrgutaotluse protsessi. Siin on lihtne juhend, mis aitab teil kandideerida ning sammu lähemale soovitud rollile:

 • Külastage jaekaubandusettevõtte veebisaidi ametlikku karjääri lehekülge.
 • Vaadake saadaolevaid ametikohti ja valige endale sobiv osakond.
 • Klõpsake nupul ‘Kandideeri kohe’.
 • Kui olete uus kasutaja, looge konto; tagasi pöörduvad kasutajad saavad sisse logida.
 • Täitke taotlusvorm täpsete andmetega, tagades, et esitate kõik vajalikud dokumendid ja viited.
 • Kontrollige oma teavet täpsuse osas ja esitage oma taotlus.
 • Oodake kinnituskirja või teadet seoses järgmiste sammudega.

Poe Taotlusjaamad

Kui eelistad kohapeal taotleda, pakub see suur jaemüüja lahendust: poe taotlusjaamad. Need eneseteeninduse jaamad lihtsustavad taotlusprotsessi, võimaldades sul kohe oma huvi nende meeskonnaga liitumise vastu väljendada. Siin on, mida sa teadma pead:

 • Leia taotlusjaam, tavaliselt leitav klienditeeninduse ala lähedalt.
 • Alusta taotlust, järgides ekraanil olevaid juhiseid.
 • Kasuta puuteekraani, et liikuda taotlusvormi kaudu.
 • Veendu, et sisestad täpseid andmeid, eriti kontaktandmeid.
 • Pärast täitmist vaata kõik esitatud andmed üle täpsuse osas.
 • Esita oma taotlus ja pane kirja kõik antud viite- või kinnituse andmed.

Esiletõstva avalduse koostamine

Avaldus, mis paistab silma, võib oluliselt suurendada teie võimalusi rolli saamisel. Siin on mõned olulised nõuanded, kuidas muuta oma avaldus võimalikult parimaks:

 • Kohandage oma CV vastavalt konkreetsele rollile, rõhutades asjakohast kogemust ja oskusi.
 • Viimistlege kõik dokumendid grammatika, kirjavahemärkide ja selguse osas.
 • Ole aus oma kvalifikatsioonide kohta; liialdamine võib tagasilöögi saada.
 • Tõstke esile eelnev jaemüügi või klienditeeninduse kogemus, kuna see on tihti paljudele rollidele boonus.
 • Sisestage professionaalsed viited, eelistatavalt need, kes saavad teie tööeetikat ja ekspertiisi kiita.
 • Näidake huvi rolli vastu, kuid säilitage kogu aeg professionaalne toon.

Intervjuu ülevaade

Selles olulises jaekaupluses toimuva vestluse käigus oodatakse erinevaid käitumise ja situatsioonidega seotud küsimusi. Vestluspartner hindab teie sobivust nende meeskonnas ja rolli mõistmist.

Samuti arutate oma varasemaid kogemusi. Neile võidakse esitada hüpoteetilisi stsenaariume reaktsioonide hindamiseks. Viimasena olge alati valmis esitama mõned küsimused.

Riietu edukaks

Tööintervjuule valmistumisel arvesta äri-casual riietuskoodiga. Korporatiivsete ametikohtade jaoks eelista formaalsemat kandmist. Kaupluses töötamiseks piisab stiilsest vabaajariietusest.

Veendu alati, et su riietus oleks korrektne ja esinduslik. Pea meeles, et esmamuljed loevad. Sobivalt riietumine näitab sinu tõsidust antud rolli suhtes.

Küsimuste kaalutlused

Küsitud küsimused keskenduvad sageli varasematele kogemustele ja võimalikele stsenaariumidele. Näideteks võivad olla “Kirjeldage keerulist olukorda ja kuidas te selle lahendasite?” või “Kuidas te kohtleksite rahulolematut klienti?”.

Lähenemine nendele küsimustele STAR-meetodi (Situatsioon, Ülesanne, Tegevus, Tulemus) raames. Fookus olgu lühidusel ja tähtsusel. Ühendage alati oma vastused tagasi sellele rollile, millele kandideerite.

Walmartis töötamise eelised

Selle mitme rahvusega jaekaubandusettevõtte karjääri alustamine ei ole lihtsalt palganumber; see on põhjalikud hüved, mis parandavad töötaja elukvaliteeti nii tööl kui ka väljaspool seda.

Tervise- ja heaolutoetused

Selles jaekaupluses on töötajate heaolu esmatähtis. Kõikehõlmav tervisekindlustus hõlmab nii meditsiinilisi kui ka hambaravi vajadusi. Nägemise hüvitamine on samuti kaasatud, tagades kõigile selge nägemise.

Pakutakse heaoluprogramme, mis soodustavad tervislikku eluviisi. Lisaks toimuvad sageli tasuta tervisekontrollid ja gripi vaktsineerimised. Need meetmed tagavad töötajate hea füüsilise vormi ja tootlikkuse.

Finantskasvu võimalused

Finantskindlus on ettevõtte töötajate jaoks ülioluline. Pakutakse konkurentsivõimelist 401 (k) plaani, mis aitab tulevikuplaane teha. Lisaks on saadaval aktsiaoptsioonid, mis võimaldavad töötajatel investeerida ettevõtte edusse.

Boonused premeerivad tulemuslikkust ja pühendumust. Sellised finantsvahendid annavad jõudu töötajatele ja viivad nende eesmärgid kokku ettevõtte kasvuga.

Lisahüved ja õppimine

Lisaks olulistele hüvedele on meeskonnaliikmetele lisahüvesid. Töötajad saavad allahindlusi poe toodetele, mis aitab nende raha rohkem kulutada.

Olemas on ka juurdepääs haridusprogrammidele, mis soodustavad karjääri kasvu. See pühendumus professionaalsele arengule ja töö- ning eraelu tasakaalule loob rikkama töökeskkonna.

Palgasoovid

Kui kaalute rolli selles maailma poeketis, aitab palgamaastiku mõistmine luua selged ootused. Siin on keskmiste palkade ülevaade olulistele funktsioonidele ja kasvupotentsiaalile.

Keskmine palk silmapaistvate ametikohtade jaoks

Selle ettevõtte karjäärile siirdumine toob kaasa konkurentsivõimelise palga. Selgemaks pildiks on siin kriitiliste ametikohtade loetelu ja nende vastavad keskmised aastapalgad:

 • Müügitöötaja: 25 000–30 000 dollarit
 • Logistikakoordinaator: 40 000–45 000 dollarit
 • Poejuhataja: 50 000–60 000 dollarit
 • Ettevõtte analüütik: 55 000–65 000 dollarit
 • Tarnelogistikaspetsialist: 45 000–55 000 dollarit
 • Turundusjuht: 60 000–70 000 dollarit
 • IT-spetsialist: 55 000–65 000 dollarit
 • Klienditeenindusosakonna esindaja: 25 000–30 000 dollarit

Karjääri kasv ja palgatõus

Kaubandusettevõte tunnustab oma töötajate raske tööd. Aja ja pühendumusega võid oodata palgatõususid. Tulemuslikkuse hindamised mängivad olulist rolli palgatõusude kindlaksmääramisel. Edutamine toob kaasa märgatava palgatõusu.

Ettevõtte mitmekesised osakonnad pakuvad rohkelt kasvuvõimalusi. Seetõttu on olemas vertikaalse kasvu ja horisontaalsete liikumiste potentsiaal, tagades mitmekülgse ja tasuva karjääriraja.

Viimane kokkuvõte Walmarti töölevõtmisest

Maailma jaekaubanduse hiigelorganisatsioonis töökoha saamine võib olla elumuutev karjäärisamm. Walmarti töökohad pakuvad mitmekesist maastikku ning võimalusi kõigile.

Alates konkurentsivõimelisest palgast kuni põhjalike hüvedeni on eelised vaieldamatud. Ettevõetud julged sammud siin kirjeldatud juhiste kohaselt juhatavad sind lähemale soovitud rolli saavutamisele.

Loe teises keeles