Amazoni töölevärbamine – Kuidas kandideerida Amazoni tööle

Soov karjääri poole ühes maailma juhtivas ettevõttes on põnev otsus. Avasta, kuidas saad osaks Amazoni uuenduslikust ja mitmekesisest meeskonnast.

See artikkel uurib nende töölevõtuprotsessi ja juhendab sind oluliste sammude kaudu edukat avaldust esitama.

ADVERTISEMENT

Amazon: Võimalused ja Eelised

Amazonis töötamine pakub olulist rahalist võimalust tänu konkurentsivõimelistele palkadele, põhjalikele hüvedele ning erinevatele viisidele teenimise suurendamiseks ja tulevikuks säästmiseks.

Lisaks teevad kasvu-, koostöö- ja stimuleerivad väljakutsed sellest atraktiivse koha oma karjääri edendamiseks ja rahaliselt edukaks saamiseks.

Meeskondade ja funktsioonide laius pakub mitmeid võimalusi professionaalseks arenguks. Säästmise jaoks tulevikuks investeerimine on saavutatav pensioniplaanide ja ettevõtte aktsiaprogrammide kaudu.

ADVERTISEMENT

Ettevõte hindab ja tunnustab töötajate jõupingutusi läbi preemiate ja tunnustusprogrammide, mis võivad suurendada pikaajalist sissetulekut.

Navigeerimine Amazoni töölevõtuprotsessis

See on üldine ülevaade sellest, mida saate oodata, kui kandideerite Amazoni tööle.

Uurimine ja Töövõimaluste Avastamine

Töövõimaluste tõhusaks uurimiseks külastage Amazon Jobs veebisaiti (amazon.jobs.com), et pääseda ligi nende töölevõtu platvormile.

ADVERTISEMENT

Pealehel leiate otsinguriba, kuhu saate sisestada võtmesõnu seotud Amazoni karjääride ning praegu pakutavate rollidega.

Avasta Olulised Sektsioonid:

 • Meeskonnad: Selles jaotises saate uurida võimalusi erinevates meeskondades nagu tehnoloogia, operatsioonid ja turundus, muude hulgas. Valige valdkond, mis sobib teie profiiliga kõige paremini.
 • Kategooriad: Siin leiate võimalused kategooriate kaupa nagu logistika, müük, tarkvara arendus, personal, Amazoni ladude töökohad ja muud.
 • Asukoht: Kui eelistate töötada kindlas asukohas, võimaldab see jaotis teil otsida töökohti konkreetsetes linnades või piirkondades. Kui mõtlete, kuidas leida endale lähedal asuvaid Amazoni tööpakkumisi, kasutage asukoha filtrit, et leida lähedalasuvaid ametikohti.
 • Õpilastele Mõeldud Võimalused: Kui olete õpilane, siis ettevõte pakub ka programme ja praktikakohti, mis on loodud teile kogemuse ning professionaalse arengu pakkumiseks.

Iga loetletud töö annab olulisi üksikasju, sealhulgas rollikirjeldused, nõuded ja asukoht. Klõpsake neid ametikohti, mis teid huvitavad, et rohkem teada saada.

Oma profiili ja CV loomine

See on oluline osa Amazoni värbamisprotsessist.

Konto registreerimine:

 • Uue konto loomine: Kui sul pole Amazoni Jobsi kontot, vali valik ‘Loo uus konto’. Täida vajalikud andmed, nagu e-posti aadress ja turvaline parool. See loob eksklusiivse konto töövõimalusteks Amazoni Jobsis.
 • Kasuta Amazoni või Gmaili kontot: Kui sul on juba Amazoni või Gmaili konto, saad samuti sisse logida Amazoni Jobsi. See voolujoonistab protsessi ja võimaldab sul kasutada juba olemasolevaid andmeid nendes kontodes.

Profiili täiendamine:

 • Registreerumisel palutakse sul esitada oma kontaktandmed, sealhulgas telefoni number, e-post, aadress ja postiindeks.

CV koostamine:

 • Oma profiilis otsi üles ‘CV’ või ‘Dokumendid’ jaotis.
 • Kui sul on juba digitaalselt valmis CV, võid selle platvormile üles laadida. Veendu, et see on ajakohane ja korrektselt vormindatud.
 • Kui eelistad luua CV platvormil, võib Amazon Jobs pakkuda tööriistu, et sisestada oma töökogemus, haridus ja muud jaotised korralikult.

CV kohandamine:

 • Veendu, et sinu CV rõhutab asjakohaseid oskusi sinu kandideeritava töö tüübi jaoks. Kohanda iga CV vastavalt töö nõudmistele, et kiirendada Amazoni värbamisprotsessi.

Online Avalduse Esitamine

Klõpsake ametikoha kuulutusel, et näha täpseid üksikasju, ning vajutage nuppu “Kandideeri kohe” või sarnast nuppu avalduse esitamiseks.

Täpsed ja Üldised Küsimused:

 • Vastake täpsetele küsimustele, mis on seotud ametikohaga. Need küsimused võivad varieeruda sõltuvalt vakantsist, kuid võivad puudutada teie asjakohast kogemust, tehnilisi oskusi või probleemide lahendamise lähenemisviise.
 • Valmistage ette selged ja kokkuvõtlikud vastused, mis rõhutavad teie tugevusi ja võimet panustada antud rolli.

Haridus ja Sobivus:

 • Andke teavet oma hariduse kohta, sealhulgas saadud kraadid, õppeasutused ja lõpetamiskuupäevad.
 • Veenduge, et vastate vakantsi kirjelduses loetletud sobivusnõuetele. Need võivad hõlmata töökogemuse nõudeid, konkreetseid oskusi ja muid kriteeriume.

Andmete täpsuse kinnitamine:

 • Mõnikord võidakse teilt paluda kinnitada, et esitatud andmed on tõesed ja täielikud. Veenduge, et esitate täpseid ja kontrollitavaid andmeid.

CV Manustamine:

 • Laadige üles oma CV või täitke nõutavad väljad, et kirjeldada oma töökogemust, saavutusi ja varasemaid vastutusi. Olgu tegemist Amazoni osalise tööajaga või kaugtöökohtadega, kohandage seda kindlasti positsiooniga vastavaks.

Ülevaade ja Esitamine:

 • Enne avalduse esitamist vormista üle kogu info, et veenduda selle täpsuses ja täielikkuses.

Järelkontroll:

 • Olge oma e-posti aadressi ja Amazoni Tööportaali jälgimine, et saada uuendusi oma avalduse staatuse kohta.

Intervjuu

Pärast taotluse esitamist ja kandideerimist võite saada kutsungi intervjuule. See võib toimuda erinevate meetodite abil:

 • Email: Amazoni töölevõtutiim suhtleb sageli e-posti teel, et koordineerida intervjuusid. Kui teid on intervjuuks valitud, saate juhised ja üksikasjad intervjuu kuupäeva, aja ja vormingu kohta.
 • Telefon: Mõnel juhul võib ettevõte planeerida telefoniintervjuud osana protsessist. Nad annavad teile vajaliku teabe kõneks ning juhised ettevalmistamiseks.
 • Virtuaalne Intervjuu Platvorm: Amazon kasutab ka veebipõhiseid platvorme virtuaalsete intervjuude jaoks, eriti kaugtöö Amazoni positsioonide või rahvusvaheliste ametikohtade puhul. Nad saadavad teile lingi ja juhised, kuidas osaleda veebiintervjuul.
Amazoni töölevärbamine - Kuidas kandideerida Amazoni tööle
Pildi Allikas: Ahoraeducación

Järeldus

Amazoni töölevõtuprotsess on värav globaalsesse ja mõjukasse töökeskkonda. Protsess otsib pühendunud ja sobivaid kandidaate.

Kui taotlejad liiguvad läbi konkreetsete ja üldiste küsimuste ning hariduse ja kvalifikatsiooninõuete detailide, saavad nad näidata oma sobivust ja sobivust ettevõtte kultuuriga.

Hüvede, tunnustusprogrammide ja tähelepanu arengule keskendudes tundub see atraktiivse valikuna neile, kes otsivad kasvu ja tunnustust.

Loe teises keeles