Hledání zaměstnanců ve společnosti Starbucks: Zjistěte, jak se přihlásit a stát se partnerem Starbucks.

Od teď se s námi neprocházíte, ale jdete ruku v ruce. Nesmírně rádi vás uvítáme jako nového člena naší skvělé týmové sestavy v Starbucks. Zamilovali jste se do kávy a rádi byste byli tím baristou za pultem, který vytváří ty nejoblíbenější nápoje? Tento článek vám poskytne mapu cesty od milovníka kávy k partnerovi Starbucks.

Dozvíte se, jak projít náborovým procesem v Starbucks a udělat první krok směrem k tomu, abyste se stali nedílnou součástí příběhu Starbucks. Vaše cesta ke vstupu do našeho týmu Starbucks začíná právě teď.

ADVERTISEMENT

Proč se přidat k Starbucks?

Předtím než se ponoříme do procesu přihlášení, pojďme prozkoumat, co vyznačuje Starbucks. Tady je důvod, proč byste měli zvážit připojení:

 1. Inkluze a harmonie: Starbucks není jen pracoviště, je to soudržná, rozmanitá komunita, kde je slyšet a respektován hlas každého.
 2. Komplexní benefity: Od zdravotního pojištění po akciové opcí, Starbucks nabízí celostní balíček benefitů, který se o vás stará.
 3. Uvolnění potenciálu: Ve stěnách Starbucks není růst pouze možností, je to očekáváním. Rozvíjejte své dovednosti, zkoumejte role a posouvejte se ve své kariéře.
 4. Hodnoty, které souzní: Zařaďte se k firmě, která dává přednost nejen ziskům: Starbucks se věnuje sociálnímu prospěchu a environmentální odpovědnosti.
 5. Kávové řemeslo: Pokud vám káva teče v žilách, Starbucks vám umožňuje zdokonalit svou vášeň a ponořit se do umění vaření kávy.
 6. Časová flexibilita: Bez ohledu na to, jestli jste sova, skřivan nebo zápasíte s mnoha závazky, Starbucks se přizpůsobí vašemu harmonogramu.
 7. Fuze sítí: Navazujte profesionální kontakty a přispívejte do vaší komunity prostřednictvím partnerství a iniciativ Starbucksu.

Přijměte Starbucks jako pracoviště a dynamickou platformu, kde prosperují vaše individualita a aspirace.

Role a Pozice

V kavárně Starbucks se nabízí příležitosti přesahující pouhé přípravu kávy. Objevte škálu rolí, které vyhovují různým talentům a ambicím:

ADVERTISEMENT
 1. Barista: Srdce kavárny Starbucks, zodpovědný za přípravu ikonických nápojů a zajištění vynikajícího zážitku zákazníka.
 2. Směnový vedoucí: Vedoucí role, která řídí tým během směn, udržuje operační excelenci a zlepšuje interakce s zákazníky.
 3. Manažer prodejny: Dozírejte na provoz prodejny, zvyšujte výkonnost a podporujte prosperující pracovní prostředí pro partnery.
 4. Coffee Master: Zvyšujte svou znalost kávy, vzdělávejte ostatní partnery a zákazníky a staňte se znalcem kávy.
 5. Korporátní role: Od marketingu a lidských zdrojů po finance a IT přispívejte k úspěchu Starbucks z pozadí.
 6. Role v pražírnách a v rezervacích: Ponořte se do umění kávy v specializovaných pražírnách Starbucks a předveďte prvotřídní zážitky.
 7. Partnerský vedoucí Drive-Thru: Umožněte rychlé interakce na drive-thru, zajišťujte rychlý servis bez kompromisů s kvalitou.
 8. Člen týmu Digital: Přijměte digitální věk tím, že pomůžete zákazníkům s mobilními objednávkami a dotazy týkajícími se technologií.
 9. Specialista na vzdělávání v oblasti kávy: Sdílejte své znalosti o kávě prostřednictvím workshopů a akcí, osvětlovače partnery a zákazníky.
 10. Pekař: Přispívejte do menu Starbucks přípravou pečených dobrot a lahodných pochoutek.

Využijte příležitost najít své místo v rodině Starbucks, ať už máte jakékoli silné stránky a ambice.

Postup Při Žádosti

Jste připraveni udělat krok směrem k tomu stát se partnerem společnosti Starbucks? Zde je rozbor procesu přihlášky, který vás provede:

 1. Online Přihláška: Začněte tím, že navštívíte webové stránky kariéry společnosti Starbucks, abyste prozkoumali dostupné pozice a odeslali svou žádost.
 2. Vytvoření Vašeho Životopisu: Přizpůsobte svůj životopis tak, abyste zdůraznili relevantní dovednosti a zkušenosti, poskytující solidní důvod pro vaši shodu se společností Starbucks.
 3. Hodnocení a Testy: V závislosti na úloze může být po vás požadováno absolvování hodnocení či testů, měřících vaši způsobilost a schopnosti.
 4. Fáze Pohovorů: Připravte se na pohovory, včetně telefonických, virtuálních a osobních setkání. Ukážete svůj nadšení a soulad s hodnotami společnosti Starbucks.
 5. Setkání s Týmem: Na určitých pozicích můžete mít možnost setkat se se svými potenciálními kolegy a prožít pracovní prostředí z první ruky.
 6. Ověření Pozadí: Společnost Starbucks provádí ověření pozadí, aby zajistila bezpečné a důvěryhodné pracovní prostředí pro všechny partnery.
 7. Nabídka a Začlenění: Po dokončení procesu obdržíte nabídku. Vítejte na palubě, když vyrazíte na začlenění se do společnosti Starbucks.

Poďte na tento proces s jistotou, protože každý krok vás přibližuje k připojení se k týmu společnosti Starbucks.

ADVERTISEMENT

Kvality, které hledá Starbucks

Starbucks hledá partnery, kteří ztělesňují určité kvality, přispívající k unikátnímu zážitku ze Starbucks. To, co Starbucks oceňuje, je následující:

 1. Pozornost k zákazníkovi: Prioritizuje vynikající zákaznický servis, aby každá návštěva byla nezapomenutelná a příjemná.
 2. Spolupráce v týmu: Prosperuje v týmovém prostředí a spolupracuje s kolegy harmonicky k dosažení sdílených cílů.
 3. Přizpůsobivost a odolnost: Přijímá změny a výzvy, prokazuje schopnost přizpůsobit se v dynamickém pracovním prostředí.
 4. Pozitivní energie: Vdechuje nadšení do interakcí, podporuje pozitivní atmosféru pro partnery i zákazníky.
 5. Vášeň pro učení: Projevuje žízeň po znalostech a ochotu růst profesně i osobně.
 6. Etické hodnoty: Shoduje se s závazkem Starbucks k etice, integritě a odpovědným obchodním praktikám.
 7. Různorodost a inkluze: Vítá a přispívá k inkluzivnímu prostředí, které respektuje a hodnotí rozdíly.
 8. Dovednost řešení problémů: Přistupuje k překážkám se zaměřením na řešení, přispívá k efektivnímu řešení problémů.
 9. Proficience v komunikaci: Účinně vyjadřuje myšlenky a nápady, zajistňuje jasnost a porozumění interakce.
 10. Odpovědné občanství: Odráží oddanost Starbucks k sociální odpovědnosti a pozitivnímu působení na komunity.

Ztělesňování těchto kvalit obohacuje vaši cestu jako partnera a zlepšuje zážitek ze Starbucks pro všechny, se kterými přicházíte do styku.

Výhody a výhody

Připojení k týmu Starbucks je doprovázeno celou řadou výhod a bonusů, které jdou nad rámec pouhé výplaty. Na co se můžete těšit:

 1. Ucelené zdravotní pojištění: Přístup ke zdravotnímu, zubnímu a očnímu pojištění, které zajistí vaše pohodlí.
 2. Vlastnictví akcií: Staňte se akcionářem Starbucks pomocí akciových grantů, které sladí váš úspěch s růstem společnosti.
 3. Slevy pro partnery: Těšte se na velkorysé slevy na produkty Starbucks, které zahrnují nápoje, jídlo a zboží.
 4. Úspory na důchodě: Připravte se na budoucnost s plánem 401(k) společnosti Starbucks, který vám pomůže vybudovat si zajištěný důchod.
 5. Podpora vzdělání: Navštivte školu díky programu College Achievement Plan od Starbucks, který nabízí plné krytí školného pro bakalářský titul.
 6. Placené volno: Udržujte rovnováhu mezi prací a životem díky placeným dovoleným, nemocenskou a rodičovskou dovolenou pro oprávněné partnery.
 7. Kariérní rozvoj: Získejte přístup k různým školicím programům a zdrojům, které vám umožní růst ve společnosti.
 8. Uznání a ocenění: Starbucks oceňuje vynikající výkony prostřednictvím ocenění a programů uznání.
 9. Flexibilní plánování: Využijte flexibilních hodin, které uspokojí různé životní styly a závazky.
 10. Zapojení do komunity: Zúčastněte se dobrovolnických programů a iniciativ od Starbucks, které přispívají k zlepšení místních komunit.

Dopřejte si tyto výhody, které obohacují vaši pracovní zkušenost a zvyšují vaši celkovou kvalitu života jako partner Starbucks.

Závěr

Jak dokončujete tento průvodce, pamatujte, že vaše cesta k tomu, abyste se stali partnerem Starbucks, je plná možností.

Od přípravy nápojů po spojení s globální komunitou, toto není jenom práce – je to příležitost být součástí něčeho živého a významného. Přidejte se k nám při vytváření smysluplných okamžiků, jeden šálek po druhém.

Vaše cesta s Starbucks začíná dnes.

Číst v jiném jazyce